Piatra Neamt, Perla Moldovei (93)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Pai de exemplu, o rugam pe Magda sa faca ceva frumos asa cum stie ea si sa fie unul din premiile de la tombola. Pe Eugen il rugam sa ne faca un platou de stripsuri sau o carticica de aia personalizata. eu as putea face niste DVD-uri cu desene animate sau filme. O fata talentata poate ne face un tort sau o prajitura. Nu stiu, zic si eu ...



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Si eu, si eu! Nu prea stiu ce as putea sa fac, nu prea am talente bucataresti sau artistice da' pentru voi incerc . Asa ca ma inscriu pe lista.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna dimineata!
Super idee pentru 1 iunie!
Ma bucur sa ma numar printre cei care vor sponsoriza tombola.
Laura, daca nu te superi, as vrea sa stiu din timp toate detaliile, sa am timp sa pregatesc ceva special pentru aceasta ocazie.
Daca nu am timp sa mai intru pe forum, suna-ma. Gasesti nr. meu pe blog. Multumesc!

Abia astept!

Aaa, era sa uit de cafea! Poftiti va rog!

Sa aveti o zi frumoasa!

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Magda, pai hai sa stabilim o intalnire de lucru, sa punem cap la cap ideile si sa vedem ce decidem. Oricum, daca te hotarasti sa faci ceva si sa oferi ca premiu la tombola, va fi alegerea ta ce anume (ce obiect, cat de mare, cat de scump ca timp, munca, valoarea materialelor folosite).



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Neata! am dus piscoata la cresa de ieri, cam plange, sa vedem cum va fi in continuare. Dau si o cafeluta pentru doritoare. Intalnire de 1 iunie suna bine, sa vad cu ce v-as putea ajuta si eu, poate cu tort pt pitici, dar nu promit, sa vedem cati copilasi vor fi si apoi sa vad daca pot sa le fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Wow!
Faina tare ideea! Si mai fain este ca avem fete saritoare, sigur va iesi ceva super...eu cu ce sa ajut? sau astept intalnirea si vedem atunci ce si cum hotaram...
Pana una alta, beau o cafeluta aici cu voi

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Daaa, Ramona se pricepe la torturi, am vazut io! Succes piscoatei in noua sa etapa a vietii - integrarea la cresa!

io n-am defel veleitati artistice, da' stiu sa cer frumos cafea...este?!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Eu zic sa ne intalnim sa discutam fata in fata. Acum totul e doar in teorie. In principiu, daca reusim sa facem ca anul trecut, ne-am intalni la un loc de joaca (speram sponsorizat tot de DC) si copiii vor primi ceva cadouase de la sponsorii DC (speram, inca nu stiu nimic sigur). Ideea de tombola cu premii 'produse' de noi era pt a anima atmosfera si pt a strange cativa banuti in contul umanitar din care se tot fac actiuni in ultima vreme pt a sprijini copiii din cateva familii foarte sarace (cum sunt si cei 2 baieti de la Izvoare la care ma duc eu din cand in cand). Nu e musai sa facem tombola, dar e mai distractiv, cred eu, plus multumirea si mandria de sine ca am ne-am implicat in ceva bun si frumos.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Hai, ca tu ai idei bune! Ramane Lolipop? Ca altul mai mare eu nu stiu.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Mie mi-a placut Loliop si cred ca ne vor primi fara probleme. Am fost cuminti anul trecut



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput