Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(64)

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

salexa: aceeasi dilema am avut-o si eu insa dr. m-a linistit.am facut ET la 68 kg si pana la finalul sarcinii am ajuns la 76 kg. copiii au fost f bine doar ca au avut greutatea in jur de 2kg/bucata fiind prematuri, la 34 saptamani. in rest sanatosi tun zic eu:). ai facut injectiile de maturarea plamanilor? ca nu mai stiu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:


Am avut si eu o noapte mai buna, desi cu peripetii. Dupa cateva nopti in care Fabian s-a incapatanat sa urle din doua in doua ore si eu am fost zombie, azi nopate a dormit pana la 3 cand si-a ceut potia de lapte. Am intis coarda si am vrut sa-l pun la loc in patutul lui dupa ce amancat, insa a inceput sa zbiere. M-am conformat si l-am luat la leganat. Apoi mi-am zis sa-l tin langamine, ca daca o ia la plimbat prin pat in somn, il simt. Cumva prin vis l-am simtit si l-am apucat de un picior inainte sa ajunga pe podea, asa ca nu s-a prins ca a cazut. L-am pus apoi intre noi doi si adomrit acolo ca pasha. Si eu langa el fericita ca doarme , pana a 8!! A plecat taica-su la serv si el nu l-a simti!!!Asa ca azi sunt in forma, ar trebui sa fac multe:).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Spor la scris in capitolul nou!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput