Si pinguinilor le ceapa cu sare (12)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Noi inca mai avem de vizionat ca sa putem comenta oscarurile. De vazut in tara nu cred c-au stat multi pana la ora aia si am impresia ca nici nu s-au mai transmis pe procinema. Deci nu am comentarii. Astept barbatul sa aduca jucaria pe care ne-am achizitonat-o in weekend si care reda tot ce misca si are sunet. Pana nu inchid astia cu acta lor tot ce misca am descarcat cateva filmulete sa vedem si noi.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Eu am vazut doar ca si Brad si Angelina au fost HOT, smoking HOT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Viviana si Kari - o sa fiu nasa de cununie. Ceva simplu caut si eu, dar sunt foarte la moda rochiile ne-uni, cu niste 'svaroavsche' si alte pietricele de iti joaca ochii in cap cand le vezi.

Kari, de ce nu intrebi fata ce si-ar dori? Just like that, da-i sansa sa decida, sa fie om mare

Androix, multam pentru sugestii , sunt foarte frumoase. Din cauza pieptului trebuie sa fie ceva cu bretele, preferabil 2, ca sa nu fie 'fetele' una mai sus si una mai jos daca au sustinere diferita. Oricum, mi-ai dat tema de cercetare cu siturile alea.

La Oscar nu m-am uitat. Nu prea ma pasioneaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Eu am vazut doar ca si Brad si Angelina au fost HOT, smoking HOT

Bai, mie nu mi-a placut de Angelina - rochia aia taiata pana la chiloti pe un picior si piciorul ala aschilambic, alb si osos, cica sexi (?) ... nu stiu, mie Angelina nu mi-a placut. Dar trebuie sa recunosc ca a zambit tot timpul si pareau foarte fericiti impreuna.
Brad arata hot, asa este ...

Ah ! Si am vazut un interviu pe care l-a dat Angelina, cred ca din greseala, dupa Oscars ...nene, si eu stiam sa raspund mai bine la intrebarile alea ...s-a balbait, sa rusinat, au intrebat-o despre Brad daca i se pare ca s-a maturizat din punct de vedere artistic si a zis ca nu stie, sa-l intrebe pe el ... mi-a ramas asa un gust cum ca daca nu se pregateste inainte cu raspunsurile e cam prostutza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

buflea, eu n-am vazut oscarurile. nu inca. ceva la stiri cu Angelina Joie slaba ca un scai. musai sa caut pe net, maine probabil cand nu-i nimeni pe acasa sa ma enerveze.

Ioana, fiica'mea are o multime de dorinte. una mai nastrusnica ca alta. apoi brusc nu mai vrea nimik. si apoi iara o apuca ideile.
observ ca de cand i-am lasat ei hotararile in propriile maini ne intelegem mult mai bine. in sensul ca tot eu sunt cea care hotarasc pana la urma. bine, eu am pus totul pe aburii rebeli ai perioadei adolescentine.
mai devreme i-am dat cerceii ce i-am cumparat de la campania martisorul de pe DC. si mi-a spus ca-i plac mult cerceii de la compania DC. am lasat-o asa, ca oricum nu intelege sensul cuvantului campanie in romaneste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

am uitat sa va spun ce prostie monumentala am facut. sambata am intrat la Müller sa cumpar una alta. si iau repede de la raionul cu felicitari o felicitare, ptr cumnatul american, fara sa ma uit prea atenta la ea.

venim acasa, ii spun la sot sa scrie el felicitarea, ca eu scriu in fiecare an. "femeie, asta e ptr inmormantare!!!!" va inchipuiti ce s-au tavalit de ras copii. cred ca s-au auzit si pe strada hohotele de ras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

venim acasa, ii spun la sot sa scrie el felicitarea, ca eu scriu in fiecare an. "femeie, asta e ptr inmormantare!!!!" va inchipuiti ce s-au tavalit de ras copii. cred ca s-au auzit si pe strada hohotele de ras.


Doamne, bine ca n-ati trimis-o

Legat de Angelina, eu ador pielea alba la femei... cat despre faptul ca e slaba, este (in general imi plac femeile grasute) dar ea e o femeie frumoasa chiar si asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ah ! Am uitat sa va spun ca Angelina a prezentat un premiu ...si cand a ajuns pe scena, ca sa i se vada mai bine crapatura aia, a luat asa o pozitie pur si simplu caraghioasa, si-a pus o mana in soldul drept si si-a scos prin crapatura aia pana la chiloti piciorul stang ... si uite asa a prezentat Oscarul pt muzica parca. A spus numele, au venit cei doi premiati pe scena, si-au primit Oscarurile si unul dintre ei, si-a pus o mana in soldul drept si Oscarul pe piciorul stang mimand exact pozitia aia penibila in care Angelina a prezentat.

Am ras cu lacrimi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Aha .. am vazut aseara Fashion Police si toata lumea a strambat din nas la rochia Angelinei ... adica nu chiar la rochie dar au spus ca a fost prea teatrala, prea a pozat mult si pe covor si pe scena - ce naiba e asta ...si dupa aia au facut misto de piciorul Angelinei versus tzitza Jennifere-ei Lopez

Din pacate am adormit la final cand au dat best dress si worst dress ... eram curioasa daca la best dress a luat Gwyneth Paltrow - uitati-va pe net, a avut o rochie SUPERBA.

Mergi la inceput