Cel putin 10 kg jos (3)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Cornelia, bine ai venit.
Las ca te monitorizez eu, si nu te las sa iti faci de cap.
Eu reusesc sa ma tin strict de meniu ptr ca imi aduc mancare la birou ptr 2-3 zile in avans si atunci nu am motive sa dau gres.
acum gandesc meniul ptr maine si vineri

Boti, vezi ca sunt cu ochii si pe tine.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Lulu, te pot baga de azi in concurs, pentru ca nu ai perdut startul, ai venit la raport on time, pierdusei doar informatia cu concursul pentru ca te balaceai in zapada si sunculite la gratar

Cornelia, te trec la combatante instant, acusi, acusi vine vara si o sa ne care cupiii la plaja, nu putem etala colacei, nu? Pentru cine vine o saptamana pe an e poate mai simplu, baga un crash diet, trece concediul si gata, da' noi ne vanzolim 2 luni pe malul baltii

Moama, ce le slabisem asta vara... Ma tara copilul in fiecare zi la plaja si bobina si toata mancarea pe care o caram cu mine, la vara sigur ma asteapta aceeasi soarta deoarece am 5 saptamani de concediu ca n-am cu cine s-o las cat nu-s deschise gradinitele. Trebuie sa slabesc deci!



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

deci clar trebuie Boti, ca la vara te cert non stop pe terasa, si nu e binesi apoi o sa te oftici cand eu o sa imi etalez copanele la plajasau din fuste mini.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

cornelia - bine ai venit

5 saptamani concediu... . unde sunt vremurile alea. sa ma mananc o praji ca sunt deprimata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Esthera2011 spune:


Iris,Ele...pe unde sunteti fete dragi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Buna fetele,

Cornelia, bine ai venit in randul combatantelor...

Eu am avut ieri o zi foarte incarcata, dus/adus copil la scoala/ dus copil la prietena/adus copil de la prietena, munca de acasa pt serviciu, facut mancare, vizita la coleg cu bebe nou-nout si apoi zumba... asa ca a fost o zi plina... In vizita m-am abtinut de la bunataturi, mai ales ca de acolo mergeam la zumba. De la zumba am venit in pantaloni scurti pe - nu stiu cate grade dar foarte frig, am alergat, asa un timp bun nu am facut de mult... Sa ma invat minte ca daca vreau zumba in pantaloni scurti trebuie sa imi mai iau o pereche cu mine, pt afara...

In rest toate bune, mi-au venit rochiile comandate, chiar acum, la munca, port una dintre rochii si o vesta impletita lunga, superfaine sunt!(I am a bit of a shopoholic)...

Lulu, imi place cum o ambitionezi pe Boticelina...

Va las fetele ca ma asteapta o zi de munca incarcata. Mancati sanatos si miscati-va mult!

Esthera, hai, da tonul la gimnastica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Buna dimineata!
Sunt la munca si in zona..cu iaurtul in gura. :)
Asta e micul dejun.

Toata saptamana am ajuns seara tarziu acasa, deci sport nu si mancat branzoaice.
Si in we plec la mama deci saptamana asta e ratata total.


Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca
sa ma mananc o praji ca sunt deprimata...

_

mami de andi si ilinca
_

traduceri si asistenta

"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."


hei asta chiar e dezmat

mneatza.

revin, dupa ce ma injectez cu cofeina.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Neatza!
Boti, am dat raportul, doar ca nu la timp . M-am cantarit vinerea trecuta si aveam 62,7. Marti acum nu m-am cantarit pentru ca sunt in perioada aceea delicata din luna si ssigur imi arata mai mult ... Daca rezist in wk fara sa ma cantaresc, dau raportul marti dimineata, la timp.
Merg, in continuare, pe varianta cu 3 zile vegetale si trei zile proteine animale. Merge relativ bine, de saptamana viitoare incep si sportul, ma ambitionez .

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

good moooorning chiks!

Iris, da, Lulu e mortala, e o fata de nota 10, si-i simpatica chiar si cand te besteleste

Eu sunt secata total de situatia cu cantarele astea, azi dimineata cel rau arata cu vreo 200 de grame mai putin ca ieri, cel clasic mecanic se zbatea undeva pe la 68.5 si mie mi-a trebuit curea la pantaloni ca sa nu-mi cada, deci de slabit am slabit dar nu mai am niciun reper. Naiba sa le ia, parca vad ca raman la asta vechi cu linoleum dar voi raporta numai cu subdiviziuni de cca 0.5 kg ca mai exact de atat n-am cum

Ele am expediat marfa, ai grija ce dezmat bagi la mama ta ca-ti sabotezi patratelele alea misto de pe burtan

Io vreau sa incerc sa aclimatizez goji in Romania, daca aveti prin casa 10-15 bobite de la care as putea recolta semintele si doriti sa participati la experiment, va rog sa-mi spuneti. Peste 3 ani, daca reusesc, va trimit o galeata de fructe



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput