Cel putin 10 kg jos (3)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Ficatei....yamii.
poate imi fac si eu. cu mult usturoi si crocanti.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Dap, si la noi e nasol afara, s-a transformat zapada in ploaie, mi-e groaza numai cand ma gandesc ca trebuie sa recuperez copilul de la gradi si sa patinam pana acasa.

Fetelor, ma bucura nespus ca va place magazinul deschis in camara mamei , m-as bucura tare mult sa ii pot ajuta cu un mic venit suplimentar, ca tare mult mai muncesc la gradina si livada. Sunt cu sapa in mana din februarie pana in decembrie, pun atata suflet si le creste inima daca le e apreciata munca . Am glumit noi, dar iata ca ne-am tras inginero-tarani

Lulu azi am facut magazinul, cu ce poze aveam prin arhiva/de aiurea, m-am gandit ca poate mai eliberam camara ca mama se gandea cu obida ca nu-i mancam gemurile si dulceturile si se gandea sa le puna la tuica la anul



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Boti eu m-am abonat deja la newsletter, si o sa fiu o clienta fidela, la oua, dulceturi, gem-uri, Cosul de legume ,etc.
Cand pot face prima comanda?

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

La noi ninge neincetat.Cind am fost dupa minunat sa-l recuperez de la scoala, m-am dus sanie in unul, la o intersectie si numai Dumnezeu m-a ajutat sa nu intru in el.Ce-o fi fost la gura aluia,imi inchipui!
Azi voi continua cu sportul.Pina acum am mincat dimineata si la prinz ,iaurt si brinza degresata ,de la rezerva de stat.A cumparat 12 iaurturi cu 0.1% grasime si ma sacrific sa le maninc eu.Jur ca-s groaznice!
Ca de obicei ,simbata am botez.
Aseara ,dupa ce simteam fiecare fibra,minunatul a vrut pizza si n-a vrut sa-mi dea si mie decit un triunghi ,ca altfel faceam prapad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

dulce ai fost super simpatica cu iaurtul de la rezerva de stat bine ca ai evitat busitura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

hei Rox, doar atat? un mesaj telegrafic? nu dai raport, ce sa inteleg? ca iar iti facusi de cap?


dragele mele, eu incerc sa inchei socotelile ptr saptamana asta cu job-ul, asa ca va rog sa fiti cuminti si sa aveti grija ce bagati in gura

eu promit ca am grija si imi fac de cap cu masura!

week-end calduros si ne-pofticios va doresc.



p.s. aveam o pofta teribila de dulce acum, ca sunt si io om, si poftesc rau de tot, asa ca tocmai ce am halit un baton Fibrobar cu ceai verde si mi-am imaginat ca este o cioco fina de lapte.si a mers de minune, drept ptr care mi-am comandat iar cateva bucati pe net, ca au pret super bun fata de oferta de pe piata.



SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Citat:
citat din mesajul lui boticelina
Dulce bravo pentru sport, si chiar asa, unde e Esthera? si Gabbyv?


Buna
Scuze, am fost foarte ocupata zilele astea, plus ca a ajuns frigul si la noi (da, nu ca la voi frate) si cum ajung acasa de la servici, hop in pat.
Eu am inceput de marti sa merg cate 3mile cu Leslie, dar mi se pare prea greu, deci nu cred ca o sa trec sapt viit la 4mile, ci o sa fac de 2 ori cate 2 mile.
De mancat ce sa zic...cu frigul asta...cam duc intempestiv la gura diverse...Incerc sa ma abtin cat pot.
Acum sunt la o "cura" intensa de hormoni, ceva cocktail foarte nociv, asa ca imi propun doar sa nu cresc in greutate.
Vad ca sunt admiratoare de printre noi: am si eu un motan adoptat -si el se lupta cu acelasi lucru- kg in plus


Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Boti m-am vopsit, sunt la radacini roscata si dupa neagra.Cred ca acum vreo 10 ani aveam asa mai multe culori.Daca diseara bate cineva la usa ta eu sunt ca deja imi caut loc de dormit.Cand o venit omul acasa eu am sa ma fac ca ploua.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Lulu pai n-am ce raport sa dau, am zis ca aseara am mancat mult, is cu musafirii in casa deci... n-are rost. am ajuns acasa, am mancat niste orez cu pui... dar si o gramada de minciunele. si acum sunt cuminte si nu mai mananc nimic
Gusta, is sigura ca esti foarte misto la par. pui o poza???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Gusta, m-ai facut curioasa si pe mine!
Lulu,dac-as fi si eu asa retinuta....Imi tot repet aia cu o 'clipa pe limba ,o viata pe fund' si desi pare logic,totusi ceva imi scapa!
Am facut o ora de sport ,formata din 30 min pilates si 30 min stepper,dar simt o atractie irezistibila sa gust ceva.
Miine cred ca ne ducem la sanie.Aici ninge !
Gabyv, ce iei si de ce?("Acum sunt la o "cura" intensa de hormoni, ceva cocktail foarte nociv, asa ca imi propun doar sa nu cresc in greutate.)
Roxy,termina cu minciunelele,ori maninci ori glumesti?
Noapte buna!


Mergi la inceput