Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (113)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami multa sanatate mami!!

ally dar de melodia lui jamie woon-shoulda ce zici?????as putea=o asculta toata ziulica.....langa cea a lui michel telo...si rhiana we found love


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

cami stiu cat e de greu, ...ai grija, fii puternica!
bb_yasmi grea asteptarea, ...s-or fi inzapezit si ei....cine stie? Hai, papa ceva dulce sa-ti revina zambetul pe buze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

ce tari sunt astia de la realitatea....cica daca suntem inzapeziti sa trimitem imagini....pai de asta imi arde mie daca ...as fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

catank mi-am pregatit un kinder bueno si pana atunci mananc paine cu smantana grasa de casa


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Cami as veni eu sa te ajut dar cu drumurile astea! si suntem cam departe imi pare rau mami ca nu esti bine

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

catank mi-am pregatit un kinder bueno si pana atunci mananc paine cu smantana grasa de casa


mamica implinita cu 2 comori !!



Bun, bun.... mai pe seara adun si eu smantana de la oalele de lut...execut o prajitura cu frisca din smantana ptr ziua sotului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami, parerea mea nemedicala e ca tu ai o oboseala cronica + alimentatie nu tocmai corecta, de aia iti ies si pb hepatice aiurea, ficatul e impovarat. dar ma indoiesc ca ai cum sa te odihnesti corespunzator, iar tensiunea joasa poate fi de la schimbarea de front atmosferic +slabiciunea ta cronica. Baga somn cat poti de mult
Strumph, ce faaaaci?
Fetele, eu iar fug sa o iau pe Maria
la toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cami, imi pare bine ca esti acasa, dar imi pare rau ca tot nu te simti bine. Nici nu stiu ce sfat sa-ti dau...

Mama e fara curent de azi-noapte de la 11...Fundulea unde stau ei a blocata, nu se poate iesi in nici o directie..nici pe drumul national, nici pe autostrada.. ..si nici nu mai au multa baterie la mobil sa mai vb cu ei...
Bine macar ca au provizii si ca nu au daramat soba din dormitor si au cum sa se incalzesca...intr-o singura camera...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

cami multa sanatate mami!!

ally dar de melodia lui jamie woon-shoulda ce zici?????as putea=o asculta toata ziulica.....langa cea a lui michel telo...si rhiana we found love


mamica implinita cu 2 comori !!

imi place si asta dar, varianta remixata ca cea originala parca este prea lenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally nici nu stiu pe care o am dar cel mai probabil este cea remixata...dupa cum suna


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput