Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (42)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisspy

Bravo Sara!!!!

Ruxiii mesele de lapte decurg la fel si la noi, se arcuieste ceva de speriat. Si are o fortaaaa!

Distractie placuta la munte.

Amaia, Miruna cum a fost cand era micuta?


Crisspy, fericita de Razvi (16.02.2009) si Andra - Maria (26.08.2011)


De la Miruna nu imi amintesc prea multe...parea tot "modelul" mignon..iar despre fontanela nu mi-a spus niciun pediatru nimic la momentul respectiv...s-a inchis aproape de varsta de 2 ani. Sa nu uitam ca asta a fost cu 14 ani in urma...nu se spuneau atat de multe, nu existau atatea cai de informare iar eu oricum eram prea tanara si fericita ca sa imi fac atatea probleme ca acum. Desi Miruna a avut scorul Apgar doar 7 si toti se uitau lung la ea ca nu se stia daca se va dezvolta bine....totul a mers perfect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui Babylicious



A venit iarna la Bucuresti!!!!

Noi venim de la vaccin...urlete de ma busea si pe mine plansul....bina ca am scapat 6 luni...



Oana mamica super-fericita de Eliza Maria (18.07.2011)


pup Elizuca! voi faceti sau ati facut prevenarul, pentru pneumoccoc? Eu inca nu m-am hotarat, mai am pana luni sa ma decid.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

Eu ma simt si mai rau ca ieriam transpirat toata noaptea tusesc ,febra ,frisoanenu mi e de mine dar ma gandesc la Ianis de azi dim e cam moale..el care rade toata ziua parca nu are chef de nimik..
Ramona si al meu face crampe de la legume cred eu..si seara e un dezastru se screme saracu si plange..sotu zice ca e de la dintisorinu mai stiu nimik m am cam saturat (scuze cred ca intru intr o mica depresie)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

La multe lunite Luca de mamica Navicula!!!
Imi mi a soptit ca ti trimite pupici tare dulci!!!

Sa ti traiasca Alina si sa va bucurati de el!!! Va pup si eu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

Anda, multumesc pentru raspunsul cu vaccinurile.
In legatura cu banana care irita colonul, nu stiu, caci Imi nu a apucat sa inghita banana, caci a si scuipat o. Dar cand a facut caca in seara asta, oooooooooo!!!! Mirosea de la o posta!!!
Cam de o luna incoace, simt efectiv cand face caca (ininte nu prea simteam), cred ca flora din stomac s a schimbat, asa cum explica Krissy!!!

Anda, tu nu esti pe FB?




Bobo a facut alergie de la o lta de banana. Incearca si tu c u ceva mai usor pt prima data.

Mami fericita de Petru Nectarie (30.06.2011)


Merci mult Paula. Nu i am mai dat ca mi a atras sotul atentia ca are mult zahar!!!
Oricum maine cand sunt singura acasasi e liniste, am sa i fac cereale!!
Noi mergem acum cu tati sa facem cumparaturi in Cardiff, sa i luam ceea ce am vazut eu ieri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

Fetele HELP puiul meu de dimineata e ffff moale..pur si simplu adoarme instant el care nu dormea decat in brate,i am masurat temp intrarectal si are 38,4!Ar trebui sa i adm ceva?Ma sperii cand il vad ca sta pe pat si pur si simplu adoarme!!Un sfat va roggg!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gliana

Citat:
citat din mesajul lui Roberta84



Gliana , poate imi spui si mie vre-un truc , ca libidoul meu e sub zero... deja incep sa-mi fac griji .. fug de sex ca ala de tamaie
Miha

fericita de Gabriel ( 14.07. 2011)

Binecuvinteaza Doamne copilasii nostri !


eiii fetelor.....e de la varsta....cu cat inaintezi, cu atat iti dai seama ca e delicios :)))))))))))))))..
La 20 ani si eu eram fara chef
Doamne..ce subiecte avem azi :))))))))))))))))))))))

mamica fericita a doi copii minunati Eric (26.08.2011) si Cristina (07.07.1992)





esti super tare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Suna dr!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisspy

Suna dr!

Crisspy, fericita de Razvi (16.02.2009) si Andra - Maria (26.08.2011)


nu mi raspunde


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlyMih

Fetele HELP puiul meu de dimineata e ffff moale..pur si simplu adoarme instant el care nu dormea decat in brate,i am masurat temp intrarectal si are 38,4!Ar trebui sa i adm ceva?Ma sperii cand il vad ca sta pe pat si pur si simplu adoarme!!Un sfat va roggg!!

Mamicuta fericita de baietel Ianis-Andrei(5 iulie 2011)



nurofen sau panadol siropel, fara caciulita, nu f cald in casa.
si l-as tine din scurt sub observatie pana ajungi la dr.

Mergi la inceput