**Prichindei nazdravani 2008!**(19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Marian nu am de ce sa ma supar,astea sunt primele mele incercari in lucrul meu cu sarma,tocmai ca atrun ci cand lucrez nu ma gandesc la nimc sunt doar eu cu hobby-ul meu si atat.
nu toata lumea e la fel,tie din cate observ iti plac lucrurile mai simple,,sper ca nu te superi ca imi dau cu parerea,am incercat sa creez si altceva si altcumva.
Imi doresc sa creez mai mult si mai frumos dar din lipsa materialelor ma rezum l;a ceea ce am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Alina, oare sotul tau n-ar tb sa incerce alt job? Zic si eu...ca prea vine numai suparat de la serv...si-i tuna pe voi!
Mariana da' unde-ai lasat scrisoarea?...ca-mi dadu-si o idee cu 'o scrisoare pierduta'...si eu am destule pe suflet vis-a-vis de comp. doamnelor de la gradi...dar, sa nu se rasfranga asupra lui Teo...tac si-nghit...si nici solutie de mutat n-am...
Si...ude spui ca-i fost aseara?...'Norvegia'?...
Apropo...aseara descoperiram si noi (eu cu omu')...America
Am bagat copchilu' in cada...cu o tona de jucarii...si vreo ora...ne-am facut 'de cap'


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Marian nu am de ce sa ma supar,astea sunt primele mele incercari in lucrul meu cu sarma,tocmai ca atrun ci cand lucrez nu ma gandesc la nimc sunt doar eu cu hobby-ul meu si atat.
nu toata lumea e la fel,tie din cate observ iti plac lucrurile mai simple,,sper ca nu te superi ca imi dau cu parerea,am incercat sa creez si altceva si altcumva.
Imi doresc sa creez mai mult si mai frumos dar din lipsa materialelor ma rezum l;a ceea ce am.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Nici vorba.... Stii link-urile alea pe care ti le-am dat...le-am comparat cu ce am vazut acolo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Da Mariana stiu link-urile doar ca na eu sunt o incepatoare.
Doinitatineo tot asa cu al tau sot.Nu e vorba de serviciu aici e vorba de caracterul lui si de putina lui intelegere fata de mine si de nevoia mea de a petrece putin timp in compania lui.
Dar mergem mai departe si peste asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui doinita_g

Alina, oare sotul tau n-ar tb sa incerce alt job? Zic si eu...ca prea vine numai suparat de la serv...si-i tuna pe voi!
Mariana da' unde-ai lasat scrisoarea?...ca-mi dadu-si o idee cu 'o scrisoare pierduta'...si eu am destule pe suflet vis-a-vis de comp. doamnelor de la gradi...dar, sa nu se rasfranga asupra lui Teo...tac si-nghit...si nici solutie de mutat n-am...
Si...ude spui ca-i fost aseara?...'Norvegia'?...
Apropo...aseara descoperiram si noi (eu cu omu')...America
Am bagat copchilu' in cada...cu o tona de jucarii...si vreo ora...ne-am facut 'de cap'


Doinitza>> Alexia-Teodora (Tzupanica) 16/03/2008)
"Lucruri pe care le poti darui si pastra in acelasi timp:cuvantul, un zambet si o inima recunoscatoare"


Avem cutie postala la intrare...de bagat sub usa nu...ca sa nu calce pe plic si sa-l arunce la gunoi...
Daaa...Norvegia... si chiar ma bucuram ca in sfarsit vad si eu o tara straina.... Eram io cu corcodusha si cu un ciocarlan...ha...ha...dac-ar sti omu' cu ce ma ocup eu noaptea.... Imi inchipui ce piele creatza avea Teo dupa o ora de balaceala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Mi-am recapatat starea de dimi.... Nu stiu dk ati observat icon-ul din stanga cu modelul de rochie de mireasa cu bikini...imi inchipuiam cum ar sta pe mine....
Mai am putin si viraaa la cresha...sa vad ce-mi spune doamna impricinata .

Oare ce-o mai fi facand Tatiana ? S-o fi intors din delegatiune?

si o dupa amiaza placuta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

o noapte linistit si ne rescriem pe maine:)popici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena67 spune:

Buna dimineata!
Poftiti la cafeluta, e fierbinte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineataaaa.... e servita!


E un frig afaraaa....avem cod galben de ninsori pana dupa amiaza . Deocamdata avem burnitza .
Ce va spuneam ieri...doamna de la cresa a negat ca s-ar fi intamplat ceva "deosebit" doar ca nu a reusit sa adoarma pentru ca se tot shushotea cu prietena ei Denisa . Ieri n-au mai dormit in patuturi apropiate, le-a mutat si a fost ok. Oricum asa ce lehamite am cand vad ca se chinuie sa fie zambitoare si amabile....
Aseara n-am scapat de cupil pana cand nu am invatat-o sa-si scrie numele . Vrea neaparat sa scrie ea lui tati lista de cumparaturi . Am pastrat hartiutele, o sa le fotografiez si in zilele urmatoare o sa le descarc pe picasa .

si va astept la !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Buna dimineata!
Magda, multumim pentru cafeluta!
Upss...in sfarsit a venit si la noi iarna...ningeee si Teo spune: sa impodobim bradul!
Azi o scot la zapada...cu saniuta
va doresc o zi usoara!


Mergi la inceput