Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (111)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Am fost la petrecerea fetei nasilor si nu ne-am simtit deloc bine...a inceput f tarziu pt noi..la ora 6, deci am putut sa stam pana la maxim 8:30 deci am amanat cu o jum de ora somnul fetei si ei tot suparati au fost ca n-am stat mai mult. Ca sa stam sa dea tortul..pai eu ii spusesm nasei ca putem sa stam pana la 8..am stat pana la 8:30..daca am vazut ca nu dau tortul, am imbracat copii si am plecat..tot ei sunt cam suparati
Restul familiilor erau cu copii mai mari..cu Cristi nici nu prea s-au jucat ..erau multe fetite de 6 ani, baieti de 12 ani si Cristi..3 ani..evident ca el alerga dupa toti sa se joace dar nu gasea puncte comune cu ei. Fetele faceau spectacol, dansau, cantau. Lui pare sa-i fi placut, dar mie imi era tare mila de el...
Mai era o fetita de 1.5 ani cu care a socializat Cata , in rest eu am stat cu copii si mamica fetitei mici in living si restul in bucatarie la tigari, cafele..etc, etc...tare nasol m-am simtit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

printre altele am iesit cu Cristi azi la zapada, s-a aliat cu ta-su m-au si m-au bulgarit amandoi, fata nu era cu mine ca sa facem si noi echipa..doarmea..apoi a tb sa-i pregatesc de plecare la nasi...sa merg sa iau cadouri fetelor ca nu am avut timp...mai bine stateam cu fata afara la aer ..off asa suparata sunt...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:


noi am fost out
spiridusha, supeer, ce sa zic, eu care sunt fan albastrusi bolnava cu asortatul, m-ai omorat, culoarea florilor din lumanari , cu buchetul tau si rochiile domnisoarelor nota 10. rochia ta o spma de mare, iar rochia nasei m-a facut sa rau de tot, de unde a luat-o?; grupul care a dansat au fost greci, nu? ca aveau ciucuri , gresesc? IAr cand am vazut-o pe Maria Dragomiroiu mi-am adus aminte de nunta mea...eee amintiri
cami, o imbratisare surioara! cum ti-a iesit glicemia? tu ai apendicele scos?
roxy , daca totusi te primeste la posta , pune si pt mine zapada, ca la noi azi a fost soare si frumos, ieri a plouat d-astea....
mada, lasa-i pe nasi.... ca le trece
strumph din cate stiu eu la machedoni nu prea au alta muzica decat de-a lor..., am fost eu la un botez si am invatat si din astea...
catank, ai rabdare ca vine si baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

lalely, cred ca e si faptul ca nu dormi suficient?
sucuri bei?
scoate-le!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

am plecat la nani.
Somn usor fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

apitu nani, Mada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Morning !!!!


Trezireaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Cafeluta pentru toata lumea si ce mai vreti voi, dar cred ca mai mult de papa si baut o sa dea Somleac , ca-i ziua ei La Multi ani !!! draga noastra mama scumpa de 5 minuni si sa fii sanatoasa sa iti cresti si sa iti vezi puii mari si impliniti !!!

Eu pe repede inainte ca acum s-a trezit piscotel, i-am dat tziti si schimbat pampersoiul plin de pish si am pasat-o la daddy si eu ma duc la bucatarie ca am musafiri azi , de seama socrii!!! trebuie sa gatesc pranzul si fac si ceva dulce desert

O zi frumoasa si ne auzim mai pe seara Sa va bulgariti bine si pentru mine, da ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata!
Strumph, multumim de cafea \Spor la treaba si distractie placuta !

Somleac, La multi ani !!!


Noi azi tzaca-paca...nu mai am dispozitia asa buna..ma simt si f obosita..ne-a trezit Cristi la 7

Va pup, sa aveti o zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Neata si poftim la fierbinte, ceai si laptic cu cacao!!

Noi sunteam cam mucioase. Nu ii curg mucisorii ci sunt in spate si se aud doar cand doarme si mai ales dimineata. Am incercat sa aspir dar nu iese nimic. Ii dau oscillo de ieri. NU am iesit nici ieri si nu iesim nici azi ca nu vreau sa dam in altele

Mada- nu fii suparata, se mai intampla si din astea. Asa e cand sunt multi si nu e organizare. Daca chiar se supara pe voi, da, e aiurea dar eu zic ca or sa realizeze si le trece repede. Si la noi in grup se intampla ca eu, cu bebe cel mai mic sa-mi fac programul dupa cei mari......desi ar trebui sa fie invers.Chiar nu inteleg cum vine asta... si sper ca se simt mai bine copilasii. teea e si ea putin racita

Cami- cum sa nu o lase pe mamica sa se interneze cu fetita de 1,5 ani? Doamne Fereste. Eu plecam instant si ma si certam cu ei. Totusi nu poate insista? e fff aiurea!
imi pare rau ca ti-au iesit prost analizele :(. cu putin tratament insa, te vei face bine

Catank- v-am admirat pe saniuta sunteti frumoase amandoua iar tu esti o harnicuta

Strumph- ce tare ca merge Nick pe bicicleta Asta se numeste vointa! Smotruiala da, e boala grea dar nu ma pot trata de ea.De abia astept sa vin pe Oxford Street la

fetele va pup pe toate fara exceptie si va doresc o duminica exceptionala


Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Luca Andrei de scrish
Daria Ana Maria de djlaura
Luana Catalina de Donna Ly
Bogdan Gabriel de Cristina_ph
si
SOMLEAC
La Multi Ani, sa fiti sanatosi si voiosi!!!



Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput