Buburuze ian-feb 2011 - LMA bebei de 19-23 ! (127)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danina spune:

La Multi ani Andrei si Amalia sa fiti sanatosi, voiosi si sa aveti mlt noroc in viata



Maimutzico mi-ai luat-o inainte , eu sper sa fie asta prima noapte fara tzitzi. Tineti-mi pumnii!!!

Maine fac un RMN de cervicala, sunt varza cu capul si e cazul sa terminam si noi cu joaca la tzitzi. Sper sa nu ma apuce plansul....ba da m-a luat deja. Eu sunt asa mai plangacioasa din fire si imi este mai greu la Rebecca decat la Diana, mai ales ca deocamdata zic pas la al 3-lea. O sa imi fie dor sa o simt atat de aproape de mine...................................................................................................................................






Danina mami de Rebecca- Elena (26.12.2010) si Paula-Diana (20.10.2004)

Diana si strengarita familiei in primele luni

Poze DIANA SI REBECCA - POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

LA MULTI ANI!!!
Maia Rebecca
Razvan Petru
Tudor Cristian
LA MULTI ANI!!!



asa mamimu, manc o mama pe ea si pe maimutitile ai mici
daca nu erai tu, ciuciu injectii de maturare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

maimu.....am vrut sa scriez, dar, ochelarii s pe nush unde, plus ca s treaza de la 6, ca atunci s au trezit monstrii...din astea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Bafta multa, Danina! Curaj, ca e adevarat ce ziceau fetele, tre' sa fi tu decisa ca vrei sa intarci, ca altfel 'te miroase' la propriu Sanatate multa, sa gasesti remediul pt durerile de cap!
Chiar ma gandeam la tine zilele trecute, cu anestezia ta de la nastere si nenumaratele intepaturi in coloana ca io ma intreb daca fac astia aici epidurala.. Si ai nascut la Elias inaintea mea; ma treceau fiori si ma intrebam ce noroc oi avea..
Gata, fug! Nb si linistita!

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011) si 17s
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Seara buna!

La multi anisori buburuze scumpe Amalia, Andrei, Razvan, Maia si nu in ultimul rand Tudor!!!

Sa fiti sanatosi, sa aveti o viata implinita si frumoasa, plina de bucurii!


Din amintiri ca am citit in reprize:
* insanatosire grabnica Kevinutz!
* ma bucur ca ai dat un semn de viata NumeIoana si ca puii iti sunt bine, sanatosi! Nu te-am uitat!
* Shubulina mi-ai trezit multe amintiri! Ce frumos...
* Alina felicitari pentru fetita! Ma bucur pentru voi!
* Maimu' vreau si eu daca "functioneaza". Eu n-am gasit inca nici formula de lapte care sa mi-l accepte, nici bibe dupa care sa se omoare. A ta bea dinainte lapte cu bibe sau il refuza? Ce lapte folosesti?
* Zumzule pe unde umblii?
* Danina - multa bafta cu intarcarea! Dar nu esti nici tu convinsa ca vrei sau mi se pare mie? Treci mai des pe-aici...

Noapte buna mamici fara somn ca mine.

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:




LA MULTI ANI!
RAZVAN PETRU

LA MULTI ANI!
MAIA REBECCA

LA MULTI ANI!
TUDOR CRISTIAN






"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

La multi ani Razvan Petru, Maia Rebecca, Tudor Cristian!

Sa fiti sanatosi, veseli si fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Neata! Neata! Multumim mult de urari Va las aici un mic dejun copios.

Cu chestiile 'grele' gen torturi, vinuri, sampanii revin mai pe seara ca acum sunt pe fuga. Ma asteapta munca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

LA MULTI ANI!!!
RAZVAN-PETRU
TUDOR-CRISTIAN
MAIA-REBECCA
sa fiti sanatosi
sa cresteti mari si voinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

multumim de urari!!!!
LA MULTI ANI RAZVANEL SI MAIA !!!!Sa cresteti mari si sanatosi!!!
vrem si noi buburuza la nume...trebuie s-o punem singure?

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput