Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (109)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Multumesc mult fetelor pentru incurajari!
Am sunat-o imediat dupa ce am vb cu Madutz,...este terminata psihic saraca si orice incercam eu sa zic sau sa o incurajez, ea nu se oprea din plans. Maine se interneaza pt chiuretaj .

O seara frumoasa tuturor!


Eduard Andrei 02.04.2011


F BINE CA POATE SA PLANGA, MAI SUN-O SI MAINE, ATUNCI VA FI CEL MAI GREU! SI IN ZILELE URMATOARE!
SI DUPA VREO LUNA-DOUA, PUNE-O SA-SI FACA ANALIZE DE TROMBOFILE(dc nu s-or baga in obligatorii astea nu inteleg , ca stiu o gramada de fete care au pierdut copii din cauza asta!), de Tiroida, dozajele pt Zonoze(trombofilie, listeria etc.), tb depistata cauza ca sa nu se repete!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

strumph, daca a plans dupa cazatura e de bine, asa mi-au zis la spital cand am fost cu Andra in octombrie,daca nu a vomat e oki
deea, lasa depresia in sertarul cu dulciuri si trage-i un rand de scotch, crede-ma e de la zahar... ca orice drog da si momente depresive dupa adminstrare!mananca sanatos, nu dupa 6 seara, bea apa minerala inainte de masa, si urca scarile mai des
somleac am ras la faza cu mirositul in bucatarie, noroc ca al meu e inebunit dupa mirosul de mancare, nu si Maria
irinuk, vin si eu la bananabread, cu cat mai neagra cu atat mai bine
yasmy si eu am obsesia sa doarma copii in patul lor: eu pana m-am maritat am dormit cu bunica, si dupa, daca pleca al meu in delegatie in noaptea aia faceam la treaba, vedeam filme.. ca nu puteam sa dorm singura si am zis ca asta e un handicap al meu pe care copii mei nu tb sa-l aiba
mada cum a fost la tratament?
as mai scrie dar ma duc la nani, ca acu vine randul la lapticul de noapte
nb


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata fetele!

Am schimbat descrierea la fotografia Catalinei

delia, a fost ok la procduri, electro 30 min in tunel si impachetari cu cafeina 40 min..asta a fost mai greu de suportat..abia mai respiram de caldura in patura aia. Urmatoare aprogramare vineri, atunci voi face si vacum.

ally, f bine ca ai sunat, era normal sa nu se opreasca din plans. Asa cum au spus si fetele sun-o si maine si peste inca 2-3 zile, sa stie ca te gandesti la ea si ca-ti pasa.

strumph, cum e Sophia? Cata a luat ceva cazaturi dar nu asa de sus.

alexina, te-ai impacat cu tipa de la Starbucks? Sau nu mai lucreaza acolo?

Las cafea pt toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Buna dimineata mamici si prichindei,

Anna: da, mie mi-a spus pediatra ca pana la un an , fara sare si zahar. Am incalcat doar de vreo 3 ori asta in ultimile doua luni cand am dat putin compot si o mancarica cu putina sare. Nu am intrebat de ce nu au voie, eu asa merg pe mana dr. in general.
Strumphy: nu am citit decat cateva pagini dar inteleg ca a cazut printeza ta pe scara. Of daca ai sti cate trante au luat ai mei, ce-i drept nu pe scari. Fabi are doua vanatai pe frunte, iar restul capului numai el stie ce o fi. Eu mai glumesc cu inima cam stransa si zic ca are capul mare si-kl trage in jos. Dar nu pot sta tot timpul dupa el, si apoi el cand mai invata sa mearag si sa se tina bine singurel? Mai stau eu pe langa el dar il mai si las. Eva si-a luat cateva cazaturi bune cand era mai mititica din pat si de atunci e mai precauta. Dar tot asa se aseaza si ai mei pe marginea patului in fundulet. Nu stiu de ec numai acolo. Cateodata imi vine sa le pun casca pe cap . Sper sa-i treaca repede piscoatei
Ma duc sa le dau intibioticul si celelate sirouri ca tot bolnavi suntem.
Va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

ally

delia stiu perfect despre ce vb. asa sunt si eu!! inca nu mi-am revenit total.

deea este pal lucios. astept pozici cu bucataria ta.

ce frumos fetelor ca va intalniti!!!!

somleac.....pai tu ai carat cutiile??? eu nu m-am atins de ele...doar le-am impachetat, apoi la desfacut.

alexina.....pai sa vb cu mami tau sau socrela sa te ajute cu teea cand va mutati. eventul sa o lasi la ei.

la multi ani maria de happy si ilinca de somleac!!!

mAda iarasi sunt invidioasa pe tine dar in sensul bun


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:


happy, imi lipseste cafeaua ta dimi
mada, stiu cum e in patura, dupa sarcina cu Maria am facut parafango
alexina, stai sa vezi cate apar de cumparat
monas, mi i-am inchipuit cu casca pe cap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, ce papi bun de dimi?vrei placinta cu mar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

daca iti spun ca am mancat deja napo dinaia nemteasca crocanta in alune de padure ma certi???


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

nu yasmy, ca mie nu-mi plac napolitanele, doar joe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nuu delia nu de aceea...sa ma certi...ci pt ca am inceput mancand magarii de dimineata


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput