Buburuze ian-feb 2011 - LMA ANA, SOPHIA! (125)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

A, Mirela tot intreb de uvestetol dar nimica. Toti imi zic ca combinatia aia de vit nu este. Unde sunt facute? Eu mai caut, noroc ca sunt multe farmacii inVienna.

Oana si bebelina Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

La multi ani buburuze dragi: Ioana Alessia, Yannis, Lukas Christian, Andrei, Mihai, Stefan, Noah, Ana Isabela!!!
Sa fiti sanatosi si iubiti si fericiti si norocosi si numai bine va doresc din inima!


Si un "LA MULTI ANI" intarziat Shubulina - mama! Sa ramai la fel de tanara si de frumoasa la trup si la suflet!!!




Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Ia sa vedem ce faceam noi acum un an... (copyright Mirela)

13.01.2011
LORICH : "Tunde....ce sa fac?????
Ca deja imi vine sa fa eu prin casa ca majoretele voastre!!!!!!!!

DOLORESS: Lori esti tare simpatica! Lasa ca vine si fifi, nu ramai tu nenascuta! Deci .placinta cu branza - nici un efect de inducere.

LORICH ; da, mai Doloress ... placinta cu stafide si branza - multa si fierbinte - zero efect; stau si astept si stau si astept si astept si stau...

14.01.2011

TUNDE: Neata..LORICH!Esti prezenta in formula...stii tu ..2in1???ia fa-ti prezenta...

SHINES : Lori ???

LORICH : PREZENT!!!!
Iar o noapte cu somn de urs...nici trezire de pipi, nici nimic!
Azi dimineata iar...dop insangerat...daca n-am eliminat la dop-pt toata odiseea....acu iar stau si astept sa vad daca vine vreo contractie... nu va zic in ce suspans...mamammmmaaa..sunt prea batrana pt jocul asta!!!
Fetele, am nr. de telefon - Tunde, Roxx, Shine...deci va anunt..

RROX: LORICH, spune-i lu Fifi ca nu mai suportam suspansul aici..femei gravide si proaspete mamici..ntz ntz ntz. HAI FIFI! Scoate nasul afara!!! Probabil dupa modelul fratiorului mai mare se va decide sa iasa duminica noaptea

CLEO78 : 41!!!!
gata, minunea noz e produsa: 3740gr!!! A nascut Lorichu!!
Bun venit Isabela!


Asa ca e rost de-un tort, de-o prajitura de la mami cea talentata in ale dulciurilor ...


La multi ani Ana Isabela!
Sa cresti mare, sa fii fericita, iubita, sanatoasa si voioasa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

EU care nu prea ma preocup de cum arat, mi s-a pus pata de o bucata sa-mi intind parul - permanent. Deh, se apropie intoarcerea la servici, nu vreau sa sperii lumea pe-acolo. A facut cineva ceva de genul asta? Tin minte ca mi-am facut odata permanent- cret si n-am putut sa dorm vreo luna din cauza mirosului. Oare permanentul - intins o fi la fel, cu aceeasi solutie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

La Multi Ani, Ana Isabela!

Sa fii sanatoasa, norocoasa si iubita!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Buna dimineata, mamici! Sa aveti un we frumos!

Eu mi l-am inceput azi-noapte cu o sperietura groaznica. L-am luat pe prichidnel langa mine in pat pe la ora 2 si am adormit bustean. Iar el s-a foit si a alunecat intre pat si calorifer, distanta intre ele fiind de vreo 50 cm. A inceput sa planga, era intins pe burta, adormit asa, m-am speriat INGROZITOR. Are din fericire doar o vanataie in frunte. Multumesc lui DD ca a avut grija de el Nu cred ca-l mai pun la somn in patul nostru de aici incolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

La multi ani Ana !!!] Sa fii s#259;n#259;toas#259;,fericita si mancacioasa!!

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:



LA MULTI ANI ANA ISABELA!!!




Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:



LA MULTI ANI, OCHI NEGRI ANA ISABELA!!! SA CRESTI MARE, SANATOASA SI NOROCOASA!!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata

LA MULTI ANI MASLINUTA ANA ISABELA!
SA CRESTI MARE SI SANATOASA ALATURI DE FRATIORUL TAU ROBERTEL SI DE PARINTII TAI!


la multi ani NOAH(acz de intarziere!)




Mergi la inceput