Cine mai fluiera dupa femeile trecute de 40 ani ?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Xenia2006 spune:

Citat:
citat din mesajul lui violetan
Revenind, nu sunt nici feminista, nici traditionalista, vorba ceea, "ca romanul impartial: in toate partidele si-n toate comitiile" . Dar apreciez diverse mici lucruri care ne pot face viata mai frumoasa si ne face sa ne simtim femei...

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007






mici, mici, foarte mici

mizerabil de mici, chiar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Eu n-am oala sub presiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Citat:
citat din mesajul lui AB_AC

M-ati convins ca mediul modeleaza oamenii... saracul Pavlov!


Eu nu-s prea sensibila, dar asta mi s-a parut jignitor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

...era evident un articol gluma... pfff, ce rau stau unii cu simtul umorului ...

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

yap , pacat ca unii au pierdut pe drum si simtul umorului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xenia2006 spune:

ce mai conteaza simtul umorului, cand ai generat inca o "discutie" despre... whatever!

daca tot e sa deviem catre 'umorul femeilor trecute de 40 de ani' , sa va spuna una pe care-am auzit-o de curand:


"Elefantul il intreaba pe dinozaur:

- Auzi, ti-a cerut Noe sa fii friends cu el pe Facebook?

- Nu!

- Ups!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

asa e, conchita!
si ce e rau in asta ??

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:

Citat:
citat din mesajul lui carolinah

Citat:
citat din mesajul lui AB_AC

M-ati convins ca mediul modeleaza oamenii... saracul Pavlov!


Eu nu-s prea sensibila, dar asta mi s-a parut jignitor...

Caro


De ce e pavlovian.. esti fluierata din tanara adolescenta si invatata ca asa li se intampla femeilor frumoase si se simt bine ... si in timp asociaza fluieratul cu starea de bine...

Asta au spus toate participantele... ca fluieratura le face sa se simta bine ... pentru ca asa li se confirma ca-s femei frumoase.
Pai catelul lui Pavlov nu facea la fel? Intrucat clopotelul marca mancarea incepea sa saliveze... si-n timp saliva doar auzind clopotelul.

Nu-i nimic jignitor. Eu m-am dezobisnuit de fluieratura si nu consider ca-mi confirma ca-s frumoasa. Chestie de mediu, nu? M-a influentat si pe mine si pe voi.

Simtul umorului este si el relativ si depinde de mediu Si eu cred ca vi l-ati pierdut daca nu sesizati ca mediul ne afecteaza pe toate... si v-ati simtit repede atacate. Ce am zis eu mediul romanesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

asa e, conchita!
si ce e rau in asta ??



Poti sa-ti dovedesti afirmatiile? Sau crezi ca brusc stie Conchita sa utilizeze un proxy NY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Io asa de atacata m-am simtit ca mi-am achizitionat o oala de aia sambata seara la ora 20.36 ora Romaniei.........poanta e super,e tare de tot....ba mi-am scos si jumatatea de la servici sa mergem impreuna sa o luam..sa ne sfatuim.....
Si la 21 fluiera oala dupa mineeeeeeeee....si .....
Dincolo de astea,Mirela mama,mai da-ne de astea.....
Mana sus care il are pe Noe in facebook....



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput