Mamicile slabesc dupa nastere (6)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidamihu spune:

Buna! Sunt noua pe forum si as dori sa tin si eu dieta. Am 1,73 cm si 80 de kg. Ma gandeam sa tin Dieta Dukan (http://www.cura-de-slabire.ro/diete/dieta-pierre-dukan.html). A tinut-o cineva? Are efecte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidamihu
Buna! Sunt noua pe forum si as dori sa tin si eu dieta. Am 1,73 cm si 80 de kg. Ma gandeam sa tin Dieta Dukan (http://www.cura-de-slabire.ro/diete/dieta-pierre-dukan.html). A tinut-o cineva? Are efecte?

Uite aici un subiect despre Dieta Dukan.
Bafta la slabit !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Buna, bine ai venit in grupul nostru, din pacate nu te pot ajuta cu info, pentru ca nu am tinut dieta asta.

Pe mine va rog sa ma treceti in tabel..pentru saptamana trecuta cu 71,5 si saptamana asta cu 70,5. Am tinut minte valoarea de sapt trecuta pentru ca ma tot chinuiam sa intru sa scriu, dar nu reuseam.

Ah, acum am vazut ca ai modificat deja in tabel. Pune cum crezi, nu tin neaparat sa fie exact exact valorile astea.

Voi cum mai sunteti dupa sarbatori? Cum ati petrecut?

Cred ca intram intr-o perioada mai linistita, pentru ca i-au iesit (au trecut de gingie) toti caninii si 4 maselute. Deci intram in etapa de distractieeeee.. si de plimbari, ca merge tinut de manuta...

Va pup, sa aveti o saptamana frumoasa!

Mami fericita de Cristi!!! 09.03.2011

Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui spiridusha
Pe mine va rog sa ma treceti in tabel..pentru saptamana trecuta cu 71,5 si saptamana asta cu 70,5. Am tinut minte valoarea de sapt trecuta pentru ca ma tot chinuiam sa intru sa scriu, dar nu reuseam.

Modific imediat; felicitari pentru rezultate !
La mine... tot cu 64,5 + dulciuri non stop.

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Am facut modificarile in capitolul 7 pentru ca aici nu mai puteam modifica prima postare.

_
Rares

Mergi la inceput