Andrei micul invingator are nevoie de o noua sansa

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ale-andrei spune:

buna ziua tuturor.
ne cerem scuze ca nu v-am mai scris pana acum, dar din pacate nu suntem ok. mi-a facut febra 40.1, avem o viroza urata si ca sa nu ne fie foarte usor, a facut o forma urata de otita si este foarte agitat. speram sa trecem cu bine cu tratamentul antibiotic ce ni s-a prescris. azi tre sa mergem la control si ni s-a spus ca, daca nu reactioneaza cum trebuie, ne pune pe perfuzie. parca nu se mai termina...... . sper sa nu fie cazul. o sa va tin la curent cu evolutia lui.
pana atunci toate cele bune tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Multa, multa sanatate la voi si Doamne ajuta sa se faca bine Andrei !

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

sanatate multa micutului....

si la noi e un virus, a fost fiica mea racita, dupa aia mama si dupa eu (tot cu febra 39-40°)....a trecut cam in 2 saptamani, dar am ramas cu ceva tuse....

numai bine !

o zi frumoasa !

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Multa sanatate, Andrei !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Sanatate lui Andrei!
Am platit si eu azi 15 ron pt un sacou de la anca16.Cum procedam pt confirmare ?pt ca nu pot scana .multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Nadia, sanatate lui Andreiutul cel frumos si viteaz!

Gabbi, daca ai aparat foto, fa o poza:) si trimite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale-andrei spune:

multumim pentru gandurile bune: szivarvany, marcia03, magdaz ina, andreea as;
gabby 2011 pot sa-ti confirm ca au intrat baniii, multumim mult.
din pacate nu suntem bine, suntem mai rau decat am fost. am fost ieri (vineri), la control la orl, si antibioticul nu si-a facut efectul. asa ca ne-a pus branula pentru intravenos. a vrut sa ne interneze, dar mi-e frica de spital cu el. asa ca mi-am luat angajamentul ca facem injectiile ambulant pana luni dimineata, cand mergem la control, si sper ca o sa fie bine. era foarte deshidratat, parca ar fii fost drogat. ne-a pus perfuzie sa ne hidrateze. speram sa functioneze.
va mai scriu luni dupa ce venim de la medic. pana atunci numai bine va dorim.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

sanatate multa micutului !

cu drag
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Multa sanatate lui Andrei!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Multa sanatate lui Andrei.

Mergi la inceput