kindle/ e-readers

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speed spune:

multumesc frumos de raspunsuri !
vad ca nici un posesor de ereader nu e nemultumit :) , ma gindeam ca nu am sa ma pot adapta cu cititul de pe ecran comparativ cu cititul din carte (urasc sa citesc carti pe computer sau pe telefon)
aici sunt doar 2 tipuri de amazon kindle in magazine, unul cu 100 euro, cu capacitate de 1500 de carti si altul cu 190 de euro cu capacitate de 3500 de carti si 3g gratuit. in rest bineinteles ca pot comanda alte modele de pe amazon. aproape ca m-am hotarit ...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Speed nu ti-l poti lua din state? Gasesti de la 79 USD acolo, in europa sunt mult m.scumpe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

as putea,am niste prieteni ce vor merge in America luna viitoare :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

si tot uitindu-ma dupa kindle, am gasit site-ul asta http://www.huffingtonpost.co.uk/martin-perry/free-kindle-books_b_1194751.html care sugereaza alte site-uri cu free kindle books :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Cat despre citit as dori sa fac o remarca. Kindle are un ecran ca sa-l numesc asa care atunci cand citesti de pe el este identica senzatia cu citirea clasica a unei file dintr-o carte. Are aceasta tehnologie.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

a aparut Kindle Fire, care nu mai e doar alb-negru, are si culori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zax spune:

si eu am comandat nu de mult, si acum il astept cu mare interes un Nook simple touch http://www.barnesandnoble.com/p/nook-simple-touch-barnes-noble/1102344735

am ales un cititor de pdf, pentru ca am inteles ca sunt mai usor de gasit; va intreb si pe voi ce surse de pdf free online ati gasit , ca tare m-ar ajuta sa imi pregatesc biblioteca pana vine nook-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Celcesforaie are o biblioteca virtuala destul de maricica. Si pdf si doc.
Site-ul de unde le-a luat a fost inchis.

Zax, daca imi dai o adresa de email iti pot trimite.

Insa, trebuie sa ai ceva rabdare pana sambata.


Edit: pana una alta am gasit un site dragutel care il inlocuieste, intr-un fel, pe cel inchis.
Iti trimit un PM cu adresa, daca vrei.

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zax spune:

viviana am trimis PM; multumesc mult

Mergi la inceput