BubuLMA Ioana,Yannis,Lukas,Andrei,Mihai,Stefan-124

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

dedicut omu asta imi scoate peri albi
mai bine s ar duce la fotbal, decat sa mi stea pe cap degeaba si mai are si gura mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian_feb2011 spune:

fac capitol



Odiseea noastra
Blogul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Salutare!

La multi ani!!!

YANNIS

LUKAS

MIHAI

ANDREI

STEFAN



Sa traiti multi ani sanatosi si fericiti alaturi de parintii vostri!!

Ziki draga, n-am vrut sa te sperii cu jobul. Acuma depinde un pic si unde lucrezi, mediul, colegii, stii tu. Dar stii cum ne spunea alinush ca esti obosita cand stai cu bebe acasa dar la oboseala aceea se adauga si cea de la serviciu. Si majoritatea femeilor nu pot lasa problemutele de la servici acolo sa vina ca noi noute , acasa, stii tu. Eu am si program intreg de munca, ca asa e situatia, si o sambata voi lucra una nu. Nu-mi plang de mila inca, dar sunt f obosita si inca nu pot face nimic dupa ce vin acasa de la munca. Ma gandesc ca in vreo luna ma reglez cat de cat. Se mai trezeste si picea peste noapte si uite asa.

Cu fotbalul sotiorului si eu am probleme, dar mi-am propus sa nu comentez ca merge doar o data pe saptamana si in rest nu se abate de la traseu Si poate voi merge si eu la sala prin primavara, vara, in functie de gradul de incarcare. Ma plangeam acum cateva luni pe aici ca am kg in plus: nu mai am. Imediat merg pe minus, trec in tabara lui Ralu.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Sper ca nu-s tot pe langa subiect ca citesc crucis. Scuzati exprimarile haotice.
Asa... zic si eu ce stiu.
Zumzu, cu intarcatu faci cum crezi tu. Cu sau fara medicamente. Important e sa fii pregatita tu pshihic. Iti spun povestea mea.
M-am hotarat sa intarc acum o luna si jumatate pe cale naturala. Asa mi s-a pus pata, fara medicamente.Si eu aveam laptic si mi se umpleau sanii pana deveneau durerosi. Am intrerupt alaptatul dintr-o data. Vreo trei zile am avut niste dureri incredibile, desi ma mulgeam si de trei patru ori pe zi cate putin. Mi-am aplicat si comprese cu gheata de cateva ori pe zi. Cu frunza de varza n-am incercat, dar am auzit ca tine. Ma trezeam si noaptea pentru operatiune cateodata. Am continuat cu mulsul asta doua saptamani in care parca ma reglasem si nu ma mai dureau. Am baut ceai de salvie (multumesc vasilasanita). Si acum daca strang mai iese ceva dar nici vorba de durere sau noduli. Deci totul a decurs minunat. M-a ajutat si Elena, ca nu a plans deloc dupa titi.
Mult succes si tie , mamica. Sincer sunt impresionata de wudy care inca mai alapteaza si lucreaza. Eu stiu sigur ca nu as fi putut.

Evident, am si o dilema. Avand in vedere ca nu mai alaptez deloc de o luna jumate, nu ar trebui sa-mi vina cm? Nu ca mi-ar fi dor, dar am si uitat cum e.O sa ajung la un moment dat si la un ginecolog, dar pana atunci...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Buna dimineata,

o calda si aromata....

eu tot pe viteza, scriu cand doarme teroriciul mic....

LA MULTI ANI ! buburuzelor care au implinit 1 anisor (si cele de ieri si cele de azi) sa cresteti mari, sa fiti sanatosi, fericiti si bucurosi

am citit, dar tot pe fuga, in gand am avut la fiecare cate ceva, dar cand sa scriu....

va si sa aveti o zi buna....

multa sanatate.....

Mergi la inceput