BubuLMA Ioana,Yannis,Lukas,Andrei,Mihai,Stefan-124

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

La multi ani, Simo! Sa fii sanatoasa si iubita!

Bravo, Darius pentru pasi!

Anka, bine ai revenit! Imi era dor de tine :)



Eu bantui pe net, ca nu pot dormi din cauza ca nu poci respira bine. Asa ca am gasit chestii interesante:
http://corneliamarin.ro/?p=317 - niste retete de biscuiti pentru bebei, dar si altele
http://www.cristelageorgescu.ro/?page_id=4001 (nu stiu daca il am de la voi, dar are f.multe retete interesante. Sa am eu timp sa le citesc si sa le fac...)



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI

puiutilor

REBECCA ANDREEA

LUCA

DRAGOS ZIAN !



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:


La multi ani!
Rebecca
Luca
Dragos Zian!
Sa cresteti mari, sanatosi si sa aveti parte numai de lucruri minunate in viata!





La multi ani Simona!
Sa fii fericita, implinita alaturi de familia ta frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Intru si eu sa urez din tot sufletul:

LA MULTI ANI PUIUTILOR
REBECCA de Danina
BUBU aka LUKA de Anka
DRAGOS de Relusha

si un LA MULTI ANI SPECIAL pentru o duamna speciala
sa ti se realizeze toate proiectele pe masura sufletului tau, sa vedeti terminat cuibusorul vostru, sa creasca copiii frumosi si iubiti si tu sa fii mereu inconjurata de bine si de dragoste!


Va pup pe toate cu mult drag si va doresc o zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

La multi ani Simo!!!! Multa-multa sanatate si indeplinirea listei de realizari!

La multi ani bebelusi draguti Rebecca, Luca si Dragos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!

, o felie tort si o sampanie mai spre seara sa nu ne matolim

Va multumesc pentru urari,sunteti minunate,mi-ati adus bucurie in suflet la prima ora



LA MULTI ANI LUCA,DRAGOS ZIAN SI REBECCA!




sa aveti o viata minunata, pui scumpi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Mada, bine ca sunteti acasa, o sa fie totul bine, refacere rapida lui Razvan.... iti trimit un PM, am o rugaminte personala la tine....

Anka, bine ati revenit la casuta voastra, o sa vezi ca o sa fie bine Bubu..... imi pare rau ca a reactionat asa.....nici la D nu ii place in masina.....

Daninna, eu ii dau vitamina D+A, asa au astia aici, asa i-am dat si la R.....

gabriela romt, o sa fie bine, stati linistiti.... eu as zice sa nu
ii spui bonei de camera, ca o sa fie stresata si ea si o sa fie agitata.....sa fie acomodarea cat mai usoara pentru toate 3...

piscotel, Doamne ce patanii cu bonele astea.... multi si urmatoarea sa fie cu noroc!

dedicut, uite cam ce am dus eu cu noi aici in China: nurofen, panadol (sirop), smecta, saruri de hidratare, osccilo, colargol, ser fiziologic...cam astea....la ultima verificare a sertarului cu medicamente mai mult de jumate le-am aruncat ca expirase deja, dar mai bine sa le arunci decat sa le cauti si sa nu le ai....

deea_sav, si sa fie cum vrei tu...te apreciez pentru hotararea de a nu face avort!!!!

Mada, multa sanatate tuturor, sa va faceti repede bine.... am avut si noi si o saptamana nu a servit decat san si saruri de hidratare.... dar apoi a recuperat cu mancarea..... sa fiti hidratati, asta e tare important....

cocutza, bine ca ai avut atat de mult si ca s-a intarcat singura si fara stres la nici una dintre voi.... eu la R (are 2 ani si 7 luni) inca ii dau lapte praf....e ceva chinezesc, chinezii asa zic ca lapte praf pana la 4 anisori, parca.... nu stiu ce sat-i zic de ce se recomanda in Europa.....

pana am scris eu mesajul, am vazut casuta noua.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mayane


LA MULTI ANI!!!!
REBECCA ANDREEA

LA MULTI ANI!!!!
LUCA

LA MULTI ANI!!!!
DRAGOS ZIAN





LA MULTI ANI!!!!
SIMONA




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)



saru mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

LA MULTI ANI REBECCA ANDREEA, LUCA, DRAGOS ZIAN!


ZUMZU, esti simpatica foc. Mi-ai lipsit Eu inca nu am facut nici o reteta din revista aia...doar am admirat pozele.
Ma duc la somn, mai povestim maine.Noapte buna!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina





saru mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mayane

Asa, asa... Acum forumul e doar al meu

M-am tot gandit la planul pe 2012... Vroiam sa-l produc de ziua mea, ca sa aiba o semnificatie aparte. Dar si azi e o zi speciala. Se implinesc 9 ani de cand am "batut palma" cu omul meu.

- Vreau sa dispara cat mai repede reabilitatorii de pe schele, ca sa pot face o curatenie ca dupa contaminarea radioactiva.
- Vreau sa ma apuc de bucatarit.
- Vreau sa citesc macar 5 carti.
- Vreau sa ajung macar la greutatea dinainte de sarcina, ca sa ma apuc de bebe 2 (sa aiba amandoi cam aceleasi sanse).
- Vreau sa scot copilul mai mult afara.
- Vreau sa ma ocup mai mult de mine - sa socializez mai mult, sa ma ingrijesc mai mult.
- Vreau sa-mi socializez copilul.
- Vreau sa fiu mai intelegatoare cu sotul meu.

Or mai fi si altele... Macar sa le fac pe astea



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)



LA MULTI ANI FERICITI IMPREUNA

spor la treaba pentru bebe2....

Mergi la inceput