Strugurasi de Sept-Oct 2011 *21*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

May, daca nu vrei sa incerci lactoza eu zic ca www.naturashop.ro/babys-jarrodophilus-p-972.html?gclid=CMvS05-ovK0CFYMXzQodyX8YAw" target="_blank">Jarro Dophilus poti incarca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

La multi ani Lena!!!!!!!!!!Sa fii sanatoasa mamico si sa te bucuri de fiecare zi alaturi de Maia mica si scumpa!!!

La multi ani tuturor celor ce isi sarbatoresc onomastica!!!Sanatate si noroc si multa fericire va doresc!

Am revenit si noi acasa in sfarsit, v-am citit acum ca strumfa si taica-su dorm dusi,i-am spus lui Dan sa o adoarma pe bebelina cat calc eu dar el s-a asezat langa ea si a inceput sa sforaie. Mirarea mare a fost ca Mariuca a adormit langa el in scurt timp, singura, in timp ce se juca la o bara din aia de activitati. Si eu o legan in brate si pe picioare pana ametesc. Mda, ce nu face ea pentru tati, e in stare sa si adoarma singura.
Mi-a fost tare dor de voi, dragele mele

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Mikka.. ma bucur sa te vad
Mai cate avem pe Dan in post de sot

Am facut iar kaki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Sei, las' ca avweti voi timp de iesiri, eu as fi preferat sa pot alapta si sa stau acasica, dar na

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARINAENACHE spune:

ola fetele mele va uramun sincer La multi ani!!! Ioana N, Ionela Moraru Luciu, Oana Achim si Catalina Popa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

La multi ani Ionela, Ioana, Oana si ce Ioni sau Ioane mai sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Fetelor multumesc mult pentru urari!

La multi ani Lena!!! Sa ai parte de tot ce-ti doresti alaturi de familia ta!

La multi ani Ioana de Lali! Sa cresti mare si s-o faci pe mami mandra!!!

La multi ani tuturor celor care-si serbeaza ziua azi! Sanatate si fericire va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

La multi ani fetele care se sarbatoresc azi !Ionela , Pinky


Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi.
Noi suntem bine.
Ieri seara am reinceput si noi activitatea in dormitor dupa 1 an .Vreau sa zic ca ma doare,,,,,,,,,,,,mai ceva ca atunci cand am nascut normal.Ce sa fie oare? Fetele cu cezariana asa ati patit si voi? Bineinteles cele care ati avut pauza asa lunga ca mine.
Propun sa incepem sa vb despre diversificare ca sa fim pregatite........asa cum amfacut si cu alaptarea.


camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

camady si noi am reinceput...alaltaieri si aceleasi dureri am avut si eu, cred ca se atrofiasera treburile pe acolo. Ieri a fost deja ceva mai bine dar tot mai doare putin

si eu vreau sa vorbim de diversificare, mi se pare asa complicat, sunt atatea informatii care se bat cap in cap...

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput