Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***380***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

NOVUS, maine restaurantul. Multumim pt urari. Iti doresc si eu un inceput de an luminos, frumos si un an nou plin de realizari, cu iubire in sfulet, cu liniste si impacare Te iubesc mult!

Multi pupici si aceeasi mare dragoste si familiei de Mibi cum le zice Pisicu (de la numrul masinii, ca doar stiti ca e figura)

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

La cererea publicului participant....
Eu am fost tare incantata de rolul meu si sper ca ati apreciat seriozitatea si discretia cu care mi-am indeplinit misiunea.


ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)




Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Novus, mi-a ajuns la suflet mesajul tau! Si tu care o tii una si buna ca nu stii sa scrii frumos!

Calatoarelor, va doresc un an nou pe masura asteptarilor voastre! Sa fiti fericite, ca imi sunteti tare, tare dragi!

P.S.: Si sa faceti multe poze, sa-mi consolez dezamagirea de a nu putea fi si eu acolo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Eu n-am fumat niciodata, dar am simpatie si intelegere pentru fumatori ( ai mei au fost fumatori inraiti, H. a fumat pana acum vreo patru ani), asa ca eu ii las sa fumeze la mine in casa fara restrictii. Bine, de obicei prietenii fumatori se reunesc in bucatarie sau pe terasa, ca au si ei copii si stiu cum e, dar nu la cererea mea, ci la initiativa lor.



Ashijderea! (fara H fumator never ever) Si cu extrema ca mi se intampla adesea sa mi se mute petrecerile in bucatarie spre dimineata...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

da' io stiam "tutitutututu(adica 2 ceaiuri la 222:))

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


Pai asa era aia cu Iliescu! Asta cu EBA are si rum se pare!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Hello !!

Gata, am finalizat bagajele, au sosit Mada si Costin, i-am omenit si i-am trimis la culcare acum in fostele vastele apartamente ale lui Pisi ca sa fie fresh pe dimineata cand ii asteptam la micul dejun matinal ca apoi plecam la drum !! sper sa nu mai uitam ceva acasa



Trimiseram shoferul la culcare, dar noi fetele am ramas sa mai aprofundam niste aspecte!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

NOVUS, maine restaurantul. Multumim pt urari. Iti doresc si eu un inceput de an luminos, frumos si un an nou plin de realizari, cu iubire in sfulet, cu liniste si impacare Te iubesc mult!

Multi pupici si aceeasi mare dragoste si familiei de Mibi cum le zice Pisicu (de la numrul masinii, ca doar stiti ca e figura)





Va uram si noi si pe-aceasta cale! Si ne vede la anul!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Salutam!

Hai ca nici noi nu stam f bine... Adica de dimi io tuseam ca tabagistii, M. abia scapase de febra, piticul vioi tragea de mine sa iesim afara. Am plans toata dimineata ca nu-s in stare sa am grija de el, ca vreau si eu sa zac cand is bolnava si mama mai are vreo 8 ani pana la pensie si bineinteles mi-am scos toate nemultumirile de la naftalina Dupa care am imbracat piticul, am iesit pana la farmacie si s-a schimbat si tonusul.

Le dorim bozgoritzelor distractie placuta, cat si pentru noi astia care stam acasa!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

PISIKO poate ca e mai bine asa... Adica macar stie omul ce-i in capul tau si la ce sa se astepte. Pe de alta parte, is sigura ca lucrezi la acest aspect.
Io-s taman pe dos, strang, strang, strang, nu zic nimic... si ma tem ca in curand o sa explodez si eu...

Hi hi, vad ca io am ghicit niste Mosh-ite...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna dimineata!Cafea sau ceai? Am ramas fara lapte, dar am zahar brun si miere de albine! Si biscuiti pentru Mos Craciun, asortati . Sunt doritoare?

Mergi la inceput