FIV cu dr Dragos Albu 52

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alilumi spune:

Un an nou plin de bucurii!
Sanatate tuturor! Bebei sanatosi mamicilor aspirante, gravidutelor si celor care si-i strang deja in brate!

2012 sa vina numai cu vesti bune!!! LA MULTI ANI!!!




( 11 + )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

petrecere frumoasa si un an nou mult mai bun, tuturor!
la multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Fetelor,va uram si noi sa aveti parte de un an 2012 plin de multe realizari,multa sanatate,bucurii, toate dorintele sa se realizeze si multa bafta la beta de gemenasi
Va pupam pe toate si va uram petrecere frumoasa!



Mamica fericita de printesa MARIA IRINUCA(20.06.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix04 spune:

la Multi Ani fetelor!!!sa fiti sanatoase si iubite, va doresc din suflet un 2012 in care sa va vedeti toate marele VIS inplinit.... pentru care ati luptat atat de mult.Doamne ajuta!
maruscha, nu am mai intrat pe forum asa ca te felicit ce-i drept cu intarziere pentru bebe tau iubit
PUPICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

la multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

sorcova vesela
sa traiti sa infloriti
ca mereii ca perii
in mijlocul verii
....la anul si LA MULTI ANI!!!!

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinuta78 spune:

LA MULTI ANI!, un an nou cu multi bebei si cat mai putin stres.

Liana, draga mea si eu m-am tot gandit la tine si flacaul tau cel mic care a sarbatorit primul anisor din viata. S-e intampla minuni, asa ca probabil cat de curand il faci si pe bb 3, nu? Eu asa imi aduc aminte ca-ti doreai 3.


18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

La multi ani!

Un an plin de rezultate pozitive si !

Va pup si va imbratisez


o sarcina obtinuta natural in 2009 - oprita in evolutie la 7 saptamani
2 IA nereusite, 2 FIV nereusite
"Nu pot schimba directia vantului, dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeuna la destinatie."
"Aminteste-ti ca toate lucrurile sunt posibile pentru cei care cred. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

LA MULTI ANI !!!!
Fetele mele dragi, urarea mea este f simpla: Sa fim sanatoase si puternice ca sa putem sa ne indeplinim visele, oricare ar fi ele.
Eu pe 31 am facut prima injectie cu Diphereline. O fi de la asta sau nu, dar dorm iepureste si visez numai aiureli ... neuronul eu zic ca e la locul lui, ca l-am pus in stand-by


---------------------------------------------
MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita
sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
IA mai 2011 Medlife - nereusita

Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns graratusca spune:

La Multi Ani tuturor mamicilor si aspirantelor la titlul de mamic#259;. Va citesc de aproape un an de zile, sunt si eu pacienta dr Albu, am facut cu dansul 2 FIV-uri in 2011, din pacate fara reusita.....
Va doresc sa aveti multa rabdare, credinta si speranta....cred ca fiecare avem ceva ce e al nostru pus unde sigur.
Mult succes.
Am la mine, de vanzare, pentru cine are nevoie, 3 cutii de Clexane 0,4 ml, valabilitate pana in 2014, le dau unei doamne pentru 210 lei. Eu nu mai am ce sa fac cu ele, asa ca cine are nevoie de 30 seringi preumplute de Clexane 0,4 ma poate suna la 0722546984, sunt in Bucuresti.Rog seriozitate.O zi buna tuturor.

Mergi la inceput