Bul. de ian.feb 2012(45)-Bv.Iaura,Alice,Tony,Alina

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

FELICITARI IAURA!!!
SA FITI SANATOASE AMANDOUA!!!



Eu am dormit 2 ore cu Sara la pranz. Iar acum am o stare asa, ciudata..am bufeuri si am o stare de neliniste. As vrea sa merg putin la plimbare, dar Doru vine mai tarziu acasa, iar eu singura cu Sara nu merg.. Si asa, ma doare cam rau spatele..

Alina 36+cu Robert-Andrei si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Feilicitari din tot sufletul pentru Iara si Alice!!!Sa va traiasca copilasii si sa va refaceti repede!!!

Tony multa sanatate si putere,tie si familiei mult optimism si incredere....Dumnezeu sa va ajute!Bebe sigur va fii bine si sanatos!!!TE PUPAM!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am intrat si eu repede sa felicit proaspetele mamici, Alice, Iaura si Tonirro! Felicitari mamicilor, sa va traiasca minunile si sa fie sanatoase! Tonirro, ma rog pentru micuta ta, sa ia repede in greutate si sa respire in continuare singurica! Felicitari tie si micutei luptatoare!

V-as mai povesti eu, dar nu vreau sa stric atmosfera de sarbatoare de aici.
Lady, te rog, daca poti sa faci tu modificarile in listuta saptamana asta, daca mai apare vreun bulgaras. Multumesc mult.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 37+ cu Ioana Teodora
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La multi ani tuturor celor care-si aniverseaza onomastica azi!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 37+ cu Ioana Teodora
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

- am venit si noi de la ecografie..totul este in regula, fetitza e foarte activa si cresteee...are 2872 grame...ecografic si la termen va avea 3500 grame...dar doctorita spune ca e bine si daca iese la 3200 de grame....am vb si despre nastere, i-am zis ca as vrea natural dar cu epidurala si a inceput sa zambeasca.probabil se gandea ca mi se pare usor sa nasti natural....cine stie...i-am vazut si fetzishoara in final....e un pui de om ce sa mai......termenul e 22 ianuarie...



36+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

mady ne-ai adus vesti foarte bune felicitari


Ce3 odisee cu copii grasani daca si gemeni au cate 3 kg la noi in odisee ce sa mai

38+ cu baby Rafael-Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

multumim Altesa..asha e..numai grasunei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Si eu vin cu vesti bune de la eco, nu mai are dubla circulara de cordon, a reusit cumva sa-si desfasoare cordonul ala din jurul gitului.Stateam de o saptamina ca pe ghimpi.Am mai si crescut , avem 2800g , asa ca ma declar fericita.

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si 34+ cu alta minune de
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

sara daca ai reprogramat cezariana pe 3 ian. sa inteleg ca vei naste cu doctorul tau de la filantropia?

38+ cu baby Rafael-Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Lexi: cum a fost vizita la maternitate azi?
Mady, Ghiulten: felicitari pentru vestile bune si bebelusii grasani.

Va pupacesc,

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Am intrat si eu repede sa felicit proaspetele mamici, Alice, Iaura si Tonirro! Felicitari mamicilor, sa va traiasca minunile si sa fie sanatoase! Tonirro, ma rog pentru micuta ta, sa ia repede in greutate si sa respire in continuare singurica! Felicitari tie si micutei luptatoare!

V-as mai povesti eu, dar nu vreau sa stric atmosfera de sarbatoare de aici.
Lady, te rog, daca poti sa faci tu modificarile in listuta saptamana asta, daca mai apare vreun bulgaras. Multumesc mult.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 37+ cu Ioana Teodora
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda, Carina (deja domnisoara) si 32+ Toma
http://andaoana.com/
http://www.flickr.com/photos/andaoana/

Mergi la inceput