Craciun Fericit strumfi &prichindei iul-aug'11(31)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

CRACIUN FERICIT FETEOR!!!!SA VA ADUCA MOSUL NUMAI BUCURII,SANATATE SI MULTA DRAGOSTEEE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns v_florina spune:

Craciun Fericit alaturi de familie si de cei dragi! Mosul sa vina cu deseaga plina de sanatate, noroc si voie buna, si de ce nu, si niscaiva cadouri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

"Cu colinde de Craciun, va dorim un an mai bun, si cu dragoste crestina sa primiti in dar lumina, zurgalai de flori de gheata sa va bucure de viata, mult noroc sa aveti in toate, la multi ani cu sanatate!”


http://www.crestinortodox.ro/colinde-audio-colinde-craciun/stefan-hrusca/stefan-hrusca-ferice-ferice-127988.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:


Seara buna,

Nu am mai intrat ca ieri am fost la Medlife la spitalul de pediatrie si am facut analizele in regim de urgenta. Andra are anemie, dar din aia severa.

La sfatul unei prietene dragi care e medic pediatru ii dau zilele astea lapte Infatrini de la Nutricia, este superior caloric laptelui praf. Asta macar pana se mai intremeaza putin si la inceputul lui ianuarie facem din nou analize sa vedem cum stam.

Laptele asta e deja preparat si o sticluta de 100ml costa 15 ron. Nu pretul conteaza cand vine vorba de sanatatea copilului tau, eu ma bucur ca l-a acceptat din prima. Faza nasoala este ca refuza laptele praf si nu pot sa ii dau la orice masa Infatrini ca ma ruineaza.

Petreceri frumoase tuturor

Nici eu nu stiu daca o sa mai pot intra, asa ca va urez sarbatori fericite cu sanatate si bucurii


Crisspy, fericita de Razvi si Andra - Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corry_28 spune:


Este un Craciun special pentru noi, datorita noilor membriisi sunt recunoscatoare pentru aceast lucru!(ma gandesc la femeile care isi doresc un sufletel, si nu reusesc).

Craciun fericit, dragele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilida spune:

Craciun fericit dragelor si dragilor!
Am intrat sa verific daca mai e loc in bradut pt povestit:)
Fac acum o ramurica noua.

Mergi la inceput
Mergi la inceput