Buburuze - LMA Alexandra-Maria,David!!(119)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Si eu ma gandeam la Mada. Oare a primit aviz?
Fiecare cu ce-l doare.

Carmen cred ca din ian incepe. Nu stiu ce face

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Prezent!
Moama cate am facut azi: mers dupa brad. Am inceput in Cora. Nu am gasit brad de care vroiam dar am gasit mingea magica de la Vtech cu 80 lei si nu am rezistat tentatiei, am luat-o. Daca mai aveti de luat jucarii, la Cora Pantelimon era pliiiiin si la super preturi. Aveau o masuta de activitati de la Leap Frog pe care o tot studiam eu pe Amazon si e mai ieftina la Cora. Mai aveau inca un model dragut, ceva frantuzesc, cu 120 lei. Bine ca nu aveau exact modelul pe care l-am luat de pe Amazon.de, de la Fisher Price, ca sa imi bag unghia in gat. Asaaaa, apoi am mai cautat brad in urmatoarele magazine: Brico Expert, Selgros, Real, Obi, Auchan. Am luat de la Auchan. Are 1,2 m, cu fibra optica. Nici nu stiu daca merge. Era ultimul, cutia era deschisa si cand am venit l-am lasat in masina. S-a dus sotul dupa el acum. Apoi am mers la posta sa pun colet, venit acasa, scos copilul in parc (ramasese acasa cu bunica), venit acasa, dat iaurt, mers la sala, venit acasa, facut baie la copil, hranit si culcat ... Ufff Sunt rupta de oboseala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

GABRIELAROMT, ti-am dat un mail...aveam o adresa mai de demult, de gmail , mai nou mi-ai dat alta dar am pierdut PM-ul...sper sa il primesti!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina





Primit si ti-am si raspuns! pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Am primit si noi cadoul .
Craciunita draga iti multumim din suflet!!! Ne place mult de tot!
Nu stiu daca sa vazic acum ce am primit pt ca o sa va dati seama imediat cine e Craciunita.
Daca vreti sa va zic, si Ce am primit si de la cine, spuneti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Mada, baga poze pe FB, ca asa se poarta! hai, hai ca suntem nerabdatoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Zumzu feliciarea am facut-o pe site-ul Loonapix. Gasesti rame foarte dragute. Ziki mi-a zis de el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

stiti care e programul de modificat poze?photoshop?
noapte noapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Noapte buna! Am inchis si FB si tot ... Vreau sa dorm!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Citat:
citat din mesajul lui florintunde

stiti care e programul de modificat poze?photoshop?
noapte noapte

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta



Depinde ce vrei sa modifici la poze. Poti sa faci o gramada de lucruri fara Photoshop. Exista o gramada de site-uri unde iti incarci gratuit poza, o modifici si pe urma o descarci modificata. Poti sa introduci efecte speciale, sa corectezi ochii rosii, sa pui rame...




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Sau chiar picasa, e super simplu de instalat si folosit..scoate ochii rosii binisor si apoi doar cu un click uploadezi pe ce cont doresti
Si e gratis...

Apropo, Mayane, vreu si eu parola nou, cand ai timp bineinteles!!!

Mada,


Mergi la inceput