Strugurasii de S-O'11 il asteapta pe Mos!!! *18*

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui alayna

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Fun

Pune volumul mai tare, scrie-ti prenumele,
lasa-l sa se incarce, (dureaza 1 minutel) si urmareste pana la sfarsit. Ei?!

www.obtampons.ca/apology

NU E SPAM sau VIRUS




Prea tare
Imi fac barbatul gelos diseara , voi pune numele si prenumele ,sa vada ca mi-e dedicata melodia




Mamica fericita de bebe NOURA (09.10.11)








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:



Oana din cate povestesti tu e bine. Adica un copil flamand plange, e agitat.
E foarte bine k va mai lasat medicul o saptamana, ma gandesc ca daca ar fi observat ceva iti propunea LP, ca asta e refugiul multor medici.
In primele luni cat a luat?

Sei, Pinky neaparat o sa imi las impresiile aici :)

Sei, ce vesti bune, noi pt indemnizatie tb sa depunem in ianuarie... acusica. Pana la urma cati ani ai ales?
Maia s-a intors mai demult, nu mai stiu cand si atat a fost... tot de pe burta pe spate.
Sanatoasa sa fie, k s-a intoarce ea cand o sa vrea. Am o prietena care are o fetita de un an. Pitica ei nu s-a intors niciodata de pe spate pe burta. Motivul? Nu i-a placut niciodata sa stea pe burta. Nici nu a stat pe burta. Acum e argint viu, merge de la 11 luni, vorbeste, n-are o treaba. Asa k nu te mai stresa sufletzel de mami

Pinkysor, cred k ma mut si eu la Buc si vin la piscina cu noi
La mine sanii de obicei sunt plini, dar seara cand ii rontzaie mult se fac goi goi, dar dak incerc cu degetul iese lapte, deci eu cred k e ok :). Daca ai o sa ii fie foame iti da Dani de stire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Pitica mea doarme de la 12 .

Nu mai am rabdare sa vina sotul cu coletul... am luat si un Bumgenius V4 cu buzunar (cine stie cunoaste , cine vrea sa stie sa imi spuna ), abia astept sa il incerc :). Asta preconizez sa il pun pe noapte, dupa ce il testez ziua :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

http://temepentruacasa.wordpress.com/2011/12/19/prea-multe-jucarii/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

Fetelor ... din iasi, cine vrea scutece pampers marimea 3, 70 de bucati... l-am luat cu 61lei, il dau cu 55 numai sa nu il vad in casa.... azi am schimbat fata de 4 ori nu absorb nimic, rufe murdare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

eu sunt pe post de suzeta azi

fetele care aveti copilasi mai mari, aveti idee, pomelo se poate da la un bebe de 9 luni? Multumesc

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Seara buna fetelor.

oanab04 imi pare rau ca treci prin asta.Sie u am trecut.In a doua luna fata mi-a luat 250 g de fapt in 5 saptamani mi-a luat 250 g.Pediatra mi-a zis ca mananca putin si sa o pun mai des la san.Apoi mi-a luat 600 de grame si luna asta tot 600 g.Eu nu vreau sa o bag pe lapte praf.Stiu ca daca i-as da lapte praf ar lua mai mult in greutate, dar nu-i dau atata timp cat am eu.
M-am consolat ca este un copil slabut.





Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikka11

fetele care aveti copilasi mai mari, aveti idee, pomelo se poate da la un bebe de 9 luni? Multumesc



pomelo e un stil de grapefruit, adica un citric...ce necesitate poate avea un copil ca sa i se dea asa cevaż

am pus poze cu Dani si fursecurile si inca una cu tati si copiii in pat. ii mai las seara pana eu strang casa, cica se uita la tv...si cand colo...ii gasesc sforaind pe toti 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Lena am ales 1 an pana la urma.. offf, as fi vrut 2 insa Doamne da-i sanatate mamei...
Cu intorsu nu sunt deloc suparata sau ingrijorata.. ca si la gangureala asa a facut, intrebam doar...

Anilansa
.. de care pampers ai luat, verzi? si eu am fost f nemultumita de cei verzi..vreo 20 nici nu i-am folosit

Alayna.. taci si sufera si lasa copila mufata



...........................................................................
...........................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Alayna, n-am infasat-o niciodata. n-ar sta, e invatata libera de mica.


Mergi la inceput