Strugurasii de S-O'11 il asteapta pe Mos!!! *18*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Sei, ma uit pe FB si avem cunostinte comune??? Adica nu sunt in lista de prieteni la mine, doar la tine, dar saptamana trecuta am descoperit o fata, azi alta. Hmmmmm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

Sei, ma uit pe FB si avem cunostinte comune??? Adica nu sunt in lista de prieteni la mine, doar la tine, dar saptamana trecuta am descoperit o fata, azi alta. Hmmmmm

mami de Flavius

Bijuteriile mele


oare pe cine... hm... om fi neamuri.. [:)))] - eu mi-am mai gasit neamuri ca suntem familie numeroasa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Nu stiu daca neamuri suntem, dar nu e exclus. Ca am neamuri si prin alba si prin cluj, si prin ukraina . 2 fete din reghin, mira si adina. Deocamdata, ce am vazut. Ca nu am intrat pe lista ta de prieteni, doar cautam pe FB oameni pe care ii cunosc, sa vad ce mai fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

Nu stiu daca neamuri suntem, dar nu e exclus. Ca am neamuri si prin alba si prin cluj, si prin ukraina . 2 fete din reghin, mira si adina. Deocamdata, ce am vazut. Ca nu am intrat pe lista ta de prieteni, doar cautam pe FB oameni pe care ii cunosc, sa vad ce mai fac

mami de Flavius

Bijuteriile mele


Adina e tipa cu care eram in salon cand am nascut.. practic fetele noastre sunt la 1 h diatanta nascute..

Mira a fost colega cu fratele meu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

M-am hotarat : fac prajitura Elena , caramel, eclare, chec si rafaelo.. gata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Adina a fost colega cu fratele meu. Cu Mira eram la baschet. Bine, acelasi liceu, oricum, ca eu sunt din reghin si acolo 2 licee erau .

Mica lumea, tare mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

M-am hotarat : fac prajitura Elena , caramel, eclare, chec si rafaelo.. gata

Cea mai fericita de Elena (24.08.2011)



doar atat?

Spor. Eu nu stiu ce o sa fac, suntem in puseu, nici la baie nu apuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Lore, si eu m am chinuit cu trixera la niste bubite de ale fetei. rezultate ...cam niciunul. infinit mai bun a fost uleiul de masline. noi avem bubite la gatut, cateva pe piept si pe bulanase.

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Sei...da, doar atat?
Sei, sper ca nu te-ai suparat k am filozofat atunci cu intorsul si cellelalte, imi mai vine cate o idee si incep sa scriu chiar daca nu e legat direct. eu vorbeam la general acolo

Anca, eu de fiecare data cand sta Maia mai mult la tzitzi, ma gandesc cum se chinuie fetele cu greva si nici pas nu spun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Sei, cum faci rafaello?

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!

Mergi la inceput