Nasterea la Arcadia - Iasi ( 28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia_iulia spune:

HEI ! EU AM VAZUT NISTE FULGI TIMIZI LA MINE IN CARTIER ,LA VOI NU ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia_iulia

HEI ! EU AM VAZUT NISTE FULGI TIMIZI LA MINE IN CARTIER ,LA VOI NU ?

Si eu am vazut, dar au disparut
Vorbream la tf cu mama mea si-mi spunea ca a nins si se circula asa de greu ..si eu ma uitam pe geam si nimik
Vreau zapada, poate macar asa simt si eu ca vine Craciunul ca am o stare nasoala rau de tot simt ca fac depresie , noroc cu gangureala lui bb

Claudia DAVID ANDREI 12 septembrie 2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oiyoy spune:

buna!
ma inscriu si eu in lista mamicilor cu o 'usoara' stare de nervozitate.poate pt ca nu mai reusesc sa fac ce faceam alta data...eu nici nu sunt foarte rabdatoare de felul meu.
Dada in legatura cu scaunele Antoniei din perioada eruptiei dintisorilor...dese am inteles ca erau dar ca si consistenta?
Claudia, de 2 zile faca kakutades si moale, moale...poate chiar spre diaree as zice eu...o doare si burtica dar se vede ca si gingiile o deranjeaza tare, ii curg balute din gura si musca cu 'dusmanie' tot ce-apuca.oricat ar fi de obosita nu adoarme mai devreme de 12 noaptea.de azi vreau sa-i intrerup pt 2-3 zile mancarea diversificata...poate isi revine.i-as da si niste smecta pt bebei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oiyoy spune:

bradut am inceput de impodobit aseara...vedem daca-l terminam pana de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

oiyoyin perioada eruptiei dentare bebeii pot avea stari febrile/subfebrile si scaune diareice.cu toate astea trebuie sa te asiguri ca dintii sunt cauza si nu ignori o stare data de virus sau bacterie.E bine sa vada un medic situatia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DadaIna spune:

oiyoy scaunele Antoniei chiar daca erau dese erau normale ca si consistenta.Acum de cand cu diversificarea oricum face diferit de atunci cand era hranita numai cu lapte si imi dau seama foarte usor daca face diaree.Acum cu diversificarea sunt mai legate.Nici prea moale nici prea tare. Pupicei si sper sa fie gazuta sanatoasa sa nu aiba nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oiyoy spune:

febra fata nu face..are 37 grade cel mult 37,4...de mancat mananca mancare, nu refuza..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_iulia spune:

VAI ,dar ce aveti dragele mele ? cu starea asta de nervozitate si indispozitie? eu sunt fresh ,as rasturna casa daca as putea ,sa fie de la masaj ? am fost aseara pentru a 4-a oara ,si deja se vad rezultates-a mai retras putin burtica ,si nu mai imi atarna peste pantaloni si ma misc mai usor .VA RECOMAND daca aveti timp sau finante ,face pine la pisic (adica psihic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madline82 spune:

Azi am fost un pic mai vesela, a facut gaza mea primii pasi tinandu-se de patut, a mers dintr-un capat in celalat, deci 120 cm:)), iar de ieri bate din palme,e asa scumpa, ii arat si eu cum sa faca si ea repeta dupa mine, imi vine sa o maninc toata..Doamne ce bucurie, ce interesant cum un lucru marunt face o diferenta atat de mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:


Am vazut si eu cativa fulgi dimineata

Iulia, ce masaj faci? si unde?

Mada, pai cum lucru marunt? Bravo Estelita !!!

Ce mai fac gravidutzele noastre?



Mergi la inceput