Buburuze - LMA Maria-Clara, Matei-Nectarie!!(118)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

La multi Ani pui de Mada23 Si papusica de fluturas!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Irina,Edi si-a revenit la programul normal,cu nani la 9.
daaar..pentru ca ziua il las sa doarma o ora in loc de trei la amiaz.
in felul asta seara e obosit,nu comenteaza cand il culc.
nu comenteaza de oboseala absolut deloc,e foarte vesel toata ziua,indiferent cat ar dormii.

in seara asta a descoperit si ridicatul cand isi mai pierde echilibrul,se lasa in genunchi,se ridica si pleaca iar in viteza.
cred ca totusi am trecut si prin vreun puseu,pentru ca e mai linistit de vreo trei zile,papa si doarme mai bine.
Azi se striga ''Ediii''..doamne ce dulce era,pe urma radea si se aplauda de mama focului
am incarcat filmulete cu el acu pe fb.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Seara buna!

Hmmm... cred ca IVS-ul are prea multe grade de libertate. Daca nimeni nu-mi raspunde, macar aproximativ, nu la minut , voi incerca o varianta restransa.

O emisiune de radio pe care o ador
http://www.bbc.co.uk/radio4/features/desert-island-discs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

scurt intru si io:

LA MULTI ANI!!!
MARIA-CLARA
MATEI-NECTARIE

SA FITI SANATOSI SI MEREU APROAPE DE PARINTII VOSTRI!

La multe lunite si bebeilor de 18! Toate cele bune peste voi sa vina gramada!:D



Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Dumnezeu sa fie cu tine ingeras Emanuel!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Simona unde-s filmuletele ca nu le vede ochiul meu!

Catalina ce-ai intrebat tu e mai complicat decat complicatul. Cand am citit ntrebarea m-au trecut 10 ganduri deodata, iar apoi am zis... "chiar nu stiu ce as face, unde as merge si cu cine!"

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Tunde sa arundi si in noi cu niste sorici!:P

Am fost si la serbarea de calendar de la herdea! Totul frumos mai putin aglomeratia si agitatia si bebei miorlaiti si mamici agitate...am primit cadoutele si am plecat ca nu se mai putea....o sa revin cu poze desi am foarte putine ca nu era loc..efectiv stateai claie peste gramada...ma asteptma la altceva, dar asta e....l-am vazut si pe Mosu si pe Zana Zapezii care a luat-o pe piscot in brate pana a inceput sa planga....cred ca nu era fan:))))))))

Va pup si va doresc o seara linistita!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Cica le ''encoding'' ..deci le proceseaza,nu stiu ce le face la filmulete apar ele pana dimineata




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Tunde, cu 1 la sfarsit.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Irinukaaa
Catalina ce-ai intrebat tu e mai complicat decat complicatul. Cand am citit ntrebarea m-au trecut 10 ganduri deodata, iar apoi am zis... "chiar nu stiu ce as face, unde as merge si cu cine!"




Eu totusi mai astept, poate cineva se incumeta la un raspuns. Aaaa, si inca o precizare, fara copil (copii), fara sot in cele 24 de ore.

Mergi la inceput