Buburuze - LMA Maria-Clara, Matei-Nectarie!!(118)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Neata
AM DORMIT PANA LA 9.30!boierie frate!
..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:


LA MULTI ANI MARIA CLARA!!!




Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Ma chinui sa scriu un mesaj de o ora
Luciact Nici eu nu am reusit sa ii dau lapte praf, doar o seara dupa aia nu a mai vrut si nici fan cereale nu e. Le mananc eu de fiecare data. Daca reusesti sa imi zici si mie cheia succesului.


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:




LA MULTI ANI MATEI-NECTARIE!!!








Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Zbor lin in continuare ingeras Emanuel. Esti in sufletele noastre si nu te vom uita niciodata.


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Ziua buna!

repede, repede scriu si revin mai spre seara ca acu tre sa plec.

LA MULTI ANI, MARIA-CLARA!! ESTI O INVINGATOARE, SA CRESTI MARE SI SA ADUCI NUMAI BUCURII! FRATELE TAU TE VA VEGHEA MEREU!

LA MULTI ANI, MATEI-NECTARIE! SA CRESTI MARE, SANATOS SI VOIOS!

TUNDE, multumesc frumos! nici voi nu sunteti mai prejos!
Ai vazut ca o iesire nu strica niciodata? bravo, sa te mai duci dar impreuna cu sotul! Sa stii ca nici a mea nu mananca decat pasat ff bine, altfel isi provoaca greata sau se ineaca...nici macar firmituri de paine nu papa.

Da, eu am bibe de ala, dar de la Simo asa ca sa va spuie ea de unde il are.

Fiica-mea a dormit de la 9 juma la 6 dimineata fara nici un sunet! azi sunt fortoasa dar e sarbatoare...vom vedea la noapte.

LA MULTE LUNITE, MARIE- LORELEI!

LA MULTE LUNITE IUBIREA MEA CEA MARE, ANTONIA LUIZA! TE PUPA MAMA SI TE IUBESTE PANA LA CER SI INAPOI! DORINTA MEA ESTE SA FII SANATOASA SI ATAT!

Am fugit la socri si apoi la mama! va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Monika si stef a dormit la fel.
Canuta din aia am vazut si in Cora, dar si in Carrefour. In Real nu m-am uitat cu atentie, deci nu stiu exact. Stef bea apa din sticluta de apa plata Jana.

In ceea ce priveste laptele praf seara sau cerealele, pt mine sunt o chestie relativa. Nu e musai daca bea lp sau papa cereale sa nu se mai trezeasca. Mai degraba e ideea de a se dezobisnui de trezirile multe cu care sunt invatati. Cred ca am mai povestit pe aici ca Stef a inceput sa doarma toata noaptea(adica de la 9 pana pe la 5) abia din septembrie. Pana atunci se trezea de multe ori pe noapte chiar daca papa cereale seara inainte de culcare. Lui ii era sete fiind cald si ii dadeam o apa si baga din nou somn. Asa ca NU VA ASTEPTATI LA O REUSITA DIN PRIMA UTILIZARE A LP SAU CEREALELOR e nevoie de ceva timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Iar ati disparut ?

Vazut pui de Roxx,dulcica si finutza
ca de obicei,copii nu s-au bagat in seama
Roxx..cred ca era rece cafeaua m-am gandit tarziu.

Maine ii fac o vizita lui Ziki,mai avem dulciuri de la Roxx de pus in coletele. Deci..pazea ca vin Ziki

Edi doarme,a mers singurel toata bucataria,in lung si lat..e maare bucatria mea deci a avut spatiu.
Am pregatit niste paste cu branza, mergem sa papam.
In rest..copii cuminti.

Voi ? care,cum,unde umblarati azi ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

LA MULTI ANI MARIA CLARA SI MATEI!


La Multe Lunite bebeilor de ieri si azi!

Sa cresteti mari,sa fiti sanatosi si frumosi!

Dedicut,nici eu nu am ajutor,nu tu bona,nu tu menajera,nu tu nimic,mama e departe,soacra la fel,asa ca incerc sa ma descurc cum pot.

Mirela mami,io nu observai confuzia.

ziua de ieri a fost super,am petrecut,am iesit la restaurant,a primit o gramada de cadouri,papat adultii tort,copilul a bagat manuta in tort,suflat lumanare cu degetul,copilul adica, pe cand am observat era stansa deja.... noroc ca nu s-a ars.pfffff deci atentie mamici la lumanari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna din nou

noi ne am intalnit in city mall cu o mamica de gemeni, trebuia sa fim mai multe, dar.............

s au jucat picii, i am dat intr un avionash, am papat juma de portie acolo, juma acum acasa, ii mai tin un pic si ii culc

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput