Buburuze - LMA Maria-Clara, Matei-Nectarie!!(118)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Salutare fete dragi!
Noi am disparut azi din peisaj, ca am facut curatenia de Craciun. Am si eu casa bec , sa vedem cat o sa tina. Oricum m-am miscat repede ca am avut ajutoare. E tati la mine si a avut cine sa stea cu Bubu mic.
Zumzu sunt superbe pozele. Si eu raman la parerea mea, ai putea sa faci si ceva bani din asta ca e pacat de talentul tau. Si nu trebuie sa faci full-time, poti incerca pentru inceput sa lucrezi doar in week-enduri, o nunta, un botez
Ma duc si pe FB sa vad ce ati facut si pe acolo.


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

adryiiida, da...vreau si eu aviz

Si sa nu uitam ceva la fel de important :
La multe lunite Razvan, Maia si Tudor!!! inca o luna si va faceti mari, mari


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

mai bine nu te mai duci pe fb ca te iei cu mainile de par


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Multumesc din suflet tuturor pt urari
La multi ani Clarei si multe lunite sarbatoritilor de azi, multa sanatate

Eu pe fuga, nimic nou, printe porcarii, pregatesc carnatii si alte bunatati, de craciun avem mare petrecere, taiem "suvita" si atunci il sarbatorim pe bubutzu.De ziua lui a fost asa subtirel la o felie de tort.

Emotii multe, lacrimi de fericire, amintiri din trecut inca neiutate, dar toate indulcite de un zambet minunat si doi ochisori albastri care ne face viata minunata.Sunt atatea de zis...atatea de impartasit..dar timpul asta .....nu vrea sa ma astepte.

Pup copii de Lori sa se faca bine, o imbratisare mare pentru socrul tau
Zumzu..superbe pozele tale, ma inebubesti complet. Bravo! e pacat sa nu faci ceva in sensul asta.

off erau multe in cap se spus..dar ma cere "patria"

poate reusesc sa pun niste pozici cu sarbatoritul meu drag si cu tortul a la mami mada

pupici la toate






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Hei surorile mele..care-i treaba?
Mie nu imi place facebookol..asa ca Simis ramai cu mine
Dargele mele! Mamicute dulci! Dragi prietne! draga de tine ROXX! multumim din suflet pentru cadou!!!! Sunteti minunate!O mare multumita si tie DEEA_SAV!Esti minunata!


Mirelush scump;na soriciul ..sa stii ca nu am mancat sorici..nici porcarii..bleah..mi-a ajuns mirosul!
Am stat la smotruit 2 zile..dar casa mea e bec si luna!!!!!!!!
Mi-am luat si cateva toale frumoase..mai am de facut cumparaturi..sa ma spovedesc si astept CRACIUNUL CU BRATELE SI SUFLET DESCHIS!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Zumzu, ce le mai faci tu de fapt pozelor de arata asa bine? Le mai decupezi sau atat de aproape fotografiezi, adica doar fata? Si mai faci ceva la ochisori de sunt atat de luciosi? Daca vrei sa spui, daca e secret profesional inteleg ca nu vrei sa-l dezvalui....

Eu nu stiu cand faceti voi curat, Alex nu sta fara mine deloc, dar nu ca stau cu el in camera, trebuie sa ne jucam sau sa ma vada langa el pe covor, daca stau la calculator in 10 minute vine si ma trage de pantaloni......nu pot sa fac nimic! Acum a plecat tati cu el la bunica. Si eu fug imediat sa calc perdelele, de ieri sunt uscate dar cand sa le si calc. Joi si vineri ramane sa facem si noi curat si prajituri iar sambata plecam la bunici si la sora mea.


"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

tunde muahhhhhhhhhhhhhhh

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Tunde, hai pe FB sa ne arati!


"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

ce ai primt cadou???
spune repede

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Tunde te cu drag! Imi esti draga de numa numa!!

Dedicut acum vad ce semnatura ai!!! Cat de adevarat!! Revelatia e....zilnica!!!

Mergi la inceput