Fluturasi de MarApr 2011(99) Felicitari Alina06!!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

noapte buna dragelor

mami de 2 prichindei


somnu usor, acusi fug si eu la nani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

somnic pufos va urez si eu!!!
imi este asa de ciuda ca nu prea mai reusesc in unele zile sa citesc tot, sa tin pasul cu voi sper ca dupa sarbatori sa fim mai linistiti si sa am un net mai bun ca asa nu mai merge

va pupic pe toate mamici dragi!!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Noapte buna!

Am facut si eu un colaj,vreau sa il inramez si sa il fac cadou la bunici alaturi de calendare.
Sa imi spuneti ce parere aveti..il pun pe picassa..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Hello,

Acum m-am bagat si eu in pat

roxy- eu lp il fac cu apa plata incalzita. asa cum a zis si alehiam,daca fierbi apa plata se concentreaza mineralele. pe cutie scrie ca se face cu apa fiarta insa, se refera sigur la apa de la robinet. eu ii dau NAN dar i-am dat si milupa si Novalac. treburile alea cu laptele praf eu nu le cred cum nu cred ca exista vreun lapte praf bio. adica cum? ce sa fie bio din el? de cand e lumea asta se da lapte praf la copii. in schimb, sunt ma multe articole cu riscurile hranirii copiilor(sub un an) cu lapte de vaca.

mada- cred ca ai avut mari emotii la serbare.ma pun in locul tau si m-i se face pielea gaina.ma bucur ca te simti mai bine. nu merge picasa nici la mine acum,cred ca a picat site-ul. cand merge ma uit la printul tau

cami- hai ca mai ai putin pana dai medicamentele si te bagi la nani. sa-ti fie de bine plimbarea cu antonia

lalely- pe cuvant ca mi-ai facut o super pofta cu tortul de la miki. imi pare rau ca nu am fost pe faza sa notez...nu prea sunt eu cu torturile.mie imi plac alea cu creme multa de cioco si fara blat insiropat.as incerca si asta ca prea l-ai laudat. imi dati si mie link? tu sau miki

miki- dar un ortoped bun l-a vazut pe vlad? ce a zis?

scrish- sa-ti fie de bine shopping-ul online

ailed- super bilantul de la doctor.manechina. sunteti lunguute tare. noi nu stiu daca aven 70 si 8400 asa

deea- doamne ce nastrusnica e anna. parca o vad ca nu sta locului 10 secunde.i-a mai crescut pleata?

yasmi- am primit oferta pt bucatarie si mi-a venti sa plang.parca toti sunt pusi sa te "mulga"de bani ce fel de frigi ati cumparat?

fetele ma retrag la nani ca sunt terminata. am mancat si pomana porcului si mi-a picat intr0un fel ( am mancat si mult usturoi)

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

lalely, mi-ai dat curaj cu tortul, sa sti ca si andra mea e neam de schimbul 3
yasmy, eram convinsa ca asta vrei sa-ti iei
mada ma duc sa ma uit la poze
Deea, sa sti ca si eu zic ca Maria parca era mai cuminte , nu asa nazdravana si curioasa
miki, ar tb sa vezi ce papa la gradi Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

am trimis din greseala ca nu terminasem de

Teea are gingia de sus umflata de luni bune de zile si acum 3-4 zile a spart dintele 5 sa zic asa. acum vad ca si 3 si 4 plesnesc. ADICA 3 ODATA????mititicaaaaa. am dat-o azi cu orajel. e fff bun si are efect imediat. tot musca scaunul de masa nervoasa. acum seara la culcare a fost cam maraici.

va doresc noapte buna si somnic fara intreruperi.


Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

alexina http://www.haisagatim.ro/2009/03/tort-egiptean.html
de la mine nu-l vrei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

alexina http://www.haisagatim.ro/2009/03/tort-egiptean.html
de la mine nu-l vrei?

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


cum sa nu??
mersi
doarme dodo?

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

acum de abia...Alexina...
pup fetele
nb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Yasmi ce frumos rade Lucas cand il pupa Iasmi! ai 2 puiuti superbi! "primii pasi" minunat

Strumph felicitari piscoatei tale! ati scapat de o parte din cucuie!

Mandreeac sunteti o familie frumoasa!

Deea si a mea zana a inceput sa isi prea exprime personalitatea

Mada, Alehiam cred ca a fost tare frumos si emotionant la serbare!
acum am vazut poze cu Cristian stralucitori toti trei

Cami sanatate multa Antoniei! sa nu ia si Petra

Roxi eu cred ca oricit ar fi de bun laptele praf (si de bio) e tot o chestie superprocesata chimic! si ramane la alegerea fiecarei mame ce alege in cele din urma

Ailed ma bucur sa aud ca a fost bine la control! zana mea calca cu un piciorus usor in exterior, parca nu pe toata planta, dar nu am fost (inca) cu ea la ortoped

Mergi la inceput