Scolari de Iulie - August 2004 * 88

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

La Multi Ani, Deea !!
Lia, sa iti traiasca fetita, sa creasca mare si sanatoasa si sa aiba mult noroc in viata !

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andreea
Lia, sa ti traiasca frumosii

Duminica frumoasa tuturor !

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neata
La multi ani Dea,mula sanatate si noroc in viata!Lia sa-ti traiasca minunile!!!
Am pus pozici cu scrisoarea de la mos:))
http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/bucurii%20de%20iarna%202011/?start=all
Sa aveti o duminica faina,noi iesim la plimbare daca tot este soare si frumos afara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La multi ani, Dea! Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La multi ani Dea!!!!!

care este diferenta intre titirez Beyblade si cel de la Auchan care costa 8 ron???...este vreo diferenta???

in rest nimic interesant pe la noi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Deea la multi ani fericiti!!!
Kim, ziceau niste fete nu mai stiu la ce subiect ca ai care-s ieftini sunt cam subtirei si se ... nu stiu ce (dezechilibreaza? strica?) habar n-am. (am insarcinat pe altii cu luatul de bayblazi )
nu mai stiu ce sa zic, decat ca si io-st ok cu anii din buletin, oricati ar fi. ma simt (inca) bine in pelea mea.
abia astept sa stau acasa
va pupez si va doresc o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna dimineata!

...si eu sunt OK cu anii din buletin, multi la numar,dar pe care inca ii port cu mandrie :)
Teoretic azi e ultima zi de munca pe anul acesta, practic voi mai avea cate ceva de rezolvat de acasa, importnat e ca ma rup doua saptamani de stres...yupiiii!
Maine ne vine (sper ca maine) cadoul de Craciun, mobila de bucatarie, deci in noul an nu mai spal vase in baie
Si pentru ca vom monta in sfarsit minunea de cuptor, vreau sa prajituresc la greu :), dar asta nu e chiar o noutate.

Kim, am experimentat beibleizii ieftini, dupa o zi de joaca s-a rupt lansatorul :) Important e ca i-a trecut lui Matei, acum vrea elicopter cu telecomanda, dar eu nu-s chiar happy...

Sper sa se indure Mosul de noi si sa ne trimita pisica acasa, a disparut de sambata si e tragedie, Matei stie ca o aduce Mosul :(

Va pup, o zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza...cine vine la o cafea mare si tare...ca moor de somn(nu stiu ce am dar imi amortesc mainile noaptea asa ca dorm cam rau)
Kim din punctul meu de vedere nu-i nici o diferenta intre titirezi....eu de 7 ani cumpar jucarii mai ieftine de la toneta si satisfac perfect nevoile cupilului la fel ca jucariile de firma....oricum dupa o luna tot in acelasi loc ar zace
Robi tinem pumnii sa vina moshul cu pisicutza inapoi!
Mandra bricoleaza azi la scoala ceva surpriza pentru parintiam inteles ca primim si invitatii scrise la serbare...si o poza cu bobocul si abecedarul...sunt curioasa ce va iesi.... eu ma bucur ca fac chestii din astea ca la gradi tare le-am mai dus lipsa....eu in schimb azi trebuie sa transform o rochie de fulg intr-una de ingeras asa ca sunt in cautare de pene/fulgi la metru
hai sa avem o zi faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Neata , neata !!!!
La multi ani Deea !!! Sa-ti traiasca printesa , Lia !!!
Sa fie sanatoasa si norocoasa !!!!Va fi... ca e sagetatoare

am carca de treaba si la munca si acasa ... imi vajaie capul de atatea planuri !!!
abia astept co...
pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

salutare si de la noi.
se vede ca nu s la lucru, nu am paucat sa intru :-)))
am dus cupilu la scoala, am pregatit cele 25 de pachete cu dulciuri.
azi e zi de serbare cu dansul asa ca azi am de aranjat una bucata coc :-)
pt serbare am umplut neste coji de eclere rotunde, traiasca brutaria care le face :-)))
am smotruit casa si acum imi iau portia de drog cu voi :-)

Roberta, tare rau imi pare ca a plecat pisica, de cand lipseste ???

Vazut Gorodica, ce incantata e

red]
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput