salve club

salve club | Autor: gabrielle74

Link direct la acest mesaj

ce parere aveti despre ,Salve Club/ ? sunt sau nu seriosi?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Nu, nu sunt. Incearca sa prosteasca lumea.

http://www.capital.ro/detalii-articole/stiri/minsiterul-sanatatii-avertizare-afaceri-piramidale-case-private-asigurari-sanatate-158149.html




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

multumesc ..mai astept si alte opinii..am inteles ca se fac prezentari la liceeul ,M viteazul din Bucuresti...ma intreb dc politia nu intervine sa opreasca aceasta insalaciune...pt ca este la nivelul intregii tarii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Gabrielle, am primit si eu de o cunostinta un mail in care mi se povestea vrute si nevrute. Am intrat pe un forum si am citit numai baliverne. Chiar au autorizatia suspendata temporar. Si la televizor am tot spus ca nu "aplecam" urechea la anunturile unor astfel de firme

Mami cu Andrei Ionut
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Si eu am fost tentata sa ma inscriu in piramida(MLM-ul numit de ei) Salve Grup sperand sa castig cativa banuti in plus,cand am vazut comentariile negative de pe net le-am crezut,dar nu m-au descurajat neaparat,insa cand m-am uitat pe site-ul lor la interviul acordat de Catalin Donca pentru a "spulbera" suspiciunile carcotasilor,interviu in care nu a adus nici un contra argument,nu stia ce ofera de fapt,stia doar ce vrea(cat mai multi agenti inscrisi) m-am convins ca e o mare inselaciune.
Iar scrisoarea lui Mircea Branzei e confirmarea clara ca Salve Grup este o mare vrajeala!



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Mergi la inceput