Buburuz -LA MULTI ANI EDU si CARMEN! ! (116)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:





DOAMNELOR SI DOMNILOR, ASTAZI ZI IMPORTANTA, MARE SARBATOARE!!

LA MULTI ANI, OLTENASH SCUMP EDISOR!! SA CRESTI MARE, SANATOS, MINTOS SI NOROCOS! TU ESTI NOROCUL LU' MAMI, SA AI GRIJA DE EA SI DE SORA TA, SA-I FACI MANDRI PE PARINTII TAI! ESTI UN INVINGATOR!
PUPA TANTI MONICA OCHISORI MARI SI FALCUTE PUFOASE!!!






FELICITARI MAMICA SIMO, ESTI CEA MAI PUTENICA SI MAI PURA MAMICA SI DOAMNE DOAMNE TE IUBESTE SI NU VA PERMITE NICIODATA SA TI SE INTAMPLE CEVA RAU! EU STIU ASTA CU FOARTE MARE SIGURANTA. TE PUP SI TE IUBESC DE NU MAI POT!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

LA MULTI ANI CARMEN! SA CRESTI MARE SI SANATOASA!
FELICITARI MAMI DE CARMEN, AI O FETITA MARE!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura_Luiza spune:

La multi ani Eduard!
La multi ani Carmen!

Sa fiti sanatosi, voiosi, sa cresteti frumos si sa aduceti numai zambete parintilor care va cresc cu atat de multa dragoste.

Simo m-ai sensibilizat pan' la lacrimi.. N-am stiut ca venirea puiului pe lume a adus atatea nelinisti in sufletele voastre, iar incidentul cu masina... o Doamne..

Imi cer scuze si urez cu mareeee intarziere la multi ani Monicai si lui Vladut de Mirela. Primiti si urari mai intarziate, asa-i?

Eduard e cu muci si tuse a3-a oara intr-o luna. Avem nopti horror..rezistam.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

LA MULTI ANI EDUARD, SA FII SANATOS SI SA TI SE IMPLINEASCA TOATE VISELE. SIMONA SA VA TRAIASCA CAVALERUL SI VA DORESC MULTA FERICIRE IN FAMILIA VOASTRA.


La multi ani Carmen!





Danina mami de Rebecca- Elena (26.12.2010) si Paula-Diana (20.10.2004)



Diana si strengarita familiei in primele luni

Poze DIANA SI REBECCA - POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Sunt asa emotionata, sunt cu lacrimile in cafea, am citit tot Simo si desi stiam povestea, am plans si acum ca atucni cand mi-ai spus. Doamne, iti multumim si noi ca ai avut grija de Edu, de mamica lui, de familia lui minunata!!!
La multi ani si sa cresti mare, sanatos si fericit pui frumos!!

si sa ne veselim!!!!

azi bagam pentru sarbatoritii nostri!!

La multi ani Carmen, sa cresti mare puiutza dulce, lipita de griji, sa duci o viata lipsita de nori!!!

Eu nu mai stiu nimic...nu mai zis nimic, sunt varza, m-au lovit Mirelus si Simo cu mesajele in freza, nostalgii minunate, emotii, frici si sentimente adevarate!!! Nu mai stric momentele cu cuvinte.

va dau si eu www.bucataras.ro/retete/tort-de-clatite-2024.html" target="_blank">o felie de pentru puiuta mea iubita ce afce azi 11 luni si-i urez si Medeei la multe lunite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata

LA MULTI ANI EDUARD! sa cresti mare si sanatos, esti un invingator pui mic, asa sa fii toata viata!
Simo, mi au dat lacrimile, iti doresc sa te linistesti si sa ai grija de familia ta!

LA MULTI ANI CARMEN!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

si la multe lunite printeselor Ana si Medeea

sanatate pt puii bolnaviori, sa va faceti bine repede

azi trimit coletul, am emotii, sper sa placa

o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Revin si eu!

La multe lunite Ana si Medeea!!

Dormit de la 2 la 7...e bine. Azi mergem dupa pachetel de la nasu din State ptr Luiza, ieri am primit felicitarea care este un fel de album al primului craciun al bebelusului...o sa va pun poze sa vedeti, are rubrici cu ce a primit cadou de la Mosu si de la ceilalti, ptr poza cu primul brad si cu primul costumas de craciun...foarte frumos!

in rest azi facem curatenia de sarbatori ptr ca sambata sa facem bradul.

O zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

LA MULTI ANI EDUARD!!!!SA FII IN CONTINUARE BUCURIA FAMILIEI TALE!!!SA FITI FERICITI TOTI 4 TOATA VIATA!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

LA MULTI ANI CARMEN!!!SA FII SANATOASA SI FERICITA ALATURI DE PARINTII TAI!

Mergi la inceput