Buburuz -LA MULTI ANI EDU si CARMEN! ! (116)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Irinuka bibe Tommee Tippee: http://all4baby.ro/producator/63-produse-tommee-tippee-closer-to-nature.aspx sau https://comenzi.farmaciatei.ro/advanced_search_result.html?search_in_description=0&keywords=Tommee+tippee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Roxx, da-mi te rog un mesaj cu adresa ta. Vreau sa-ti trimit si eu cate ceva pentru bebe mic.

Zumzu, ce faci mami, despachetezi?


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

MIMO, SHINES, DEDICUT, aveti PM!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Mada saru-mana mult - sunt preturi nuuult mai bune decat ce am vazut eu pe net!

cine imi poate cumpara si mie si trimite prin posta ca asa prin curier nu fac mare economie.

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Irinuka, zi-mi mie ce vrei si iti iau eu!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Hi-hi, acum vad pe unde e farmacia asta... langa Constructii! Am "copilarit" prin zona vreo 5 ani de facultate! Ce vremuri maica... m-a luat melancolia... mai bine bag o inghetata!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Roxici chiar in weekend am calcat niste hainute pentru niste copii de la un spital, treb sa le duca o mamica de la odiseea lui Robert, dar e ff greu s ane gasim, ea sta f departe, eu-s destul de imobila...asa ca...macar tu esti aproape, stiu unde stai!! mama ce fel suna ..stiu unde stai!!

Zi-le sa nu0i dea lapte d evacaaa..nu la varsta asta, ii poate face muuult, muuult rau.

Nu am retinut, e baiat, fata??? Oricum nu conteaza pt ea daca il imbraca in roz.

Noapte buna si somnic pufos !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Irinuka;Eu am bibe Tommee Tippee..Am primit cadou..nu prea ii place lui Soniuc..de fapt nu-i place nici un fel de bibe si nici un fel de suzi.
Simo;ce ma bucur!!!!!!Sper sa se bucure copilasii de ea

va pup ca am dormit deja una cu Mario de la 10-la 11..acu ma sa continui..aaaaaaaaaaaa si primeste si El 7 zile augmentin...ptiiiiiiiiiice ciuda am..asta eee..Soniuc dupa 2 zile de ospamox nu mai are muci..mai dau pana Duminica.

Magnetism!!!!!!ma mai duc joi la farmacie ..dupa aceea nu mai deschid numai la anul..sa vii cu listuca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Roxxxx si eu am zis ca dau hainutele de la Darius(si 2 cutii de LP); dc mai e nevoie ca vad ca s-au strans destule.


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

nu,nu am ajuns la posta.
dimineata am avut o sedinta foto cu o buburuza scumpa foc si dup-aia cu Darius


Hainute de vanzare

Mergi la inceput