Buburuz -LA MULTI ANI EDU si CARMEN! ! (116)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:


Abramburika, La mult ani !
Adryiii, La multi ani!
La multi ani Alexia!
La multi ani Elena!
La multi ani Maria!

Si eu vreau sa stiu cine, de la cine, ce a primit. Ma gandesc totusi ca daca ramane sa scriem lista in ajun multa lume nu o sa mai aiba timp sa intre din cauza pregatirilor sau plecarilor, plus ca o sa fie multe informatii si nu mai retinem nimic. Parerea mea e ca mai bine scriem pe rand, pe masura ce primi si deschidem cadourile.

Zumzulica mea, ai ridicat pachetul sau astept sa-l primesc inapoi?


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Mada..eu zic ca maine sigur intra idemn..asa s-a intamplat mereu.

Ma duc sa fac capitol si plec la scoala




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Capitol nou!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Sora-mea m-ar plati, tot cam cat ar plati si daca ar angaja un altul acolo. Problema e ca sotu nu are nimic in program si doar din banii castigati de mine nu avem cum sa ne descurcam. Londra este foarte scumpa. Am avea totusi apartament o perioada de timp fara sa platim chirie.
Aici cat iau pe chirie imi ajunge cam pt jumatate de rata. Deci o sa trebuiasca sa mai suplimentez din veniturile de acolo.
Si ca ma dezarmeaza cel mai tare e ca daca aici la job sunt total stapana pe tot ce fac, acolo o sa fie dificil. O sa fie bariera limbii. Da, inteleg engleza, ma exprim binisor in engleza, dar sigur nu la nivelul la care o sa se impuna. O sa fie grea adaptarea.

Dar sigur o sa ne lamurim ce si cum acum cand mergem in vacanta. Cred totusi ca dupa o perioada de adaptare o sa am un nivel de trai superior celui de aici.

Doamne ajuta sa ne lumineze mintile si sa luam decizii bune! Multumesc de sfaturi fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

eu am ridicat vineri indemnizatia.

As spune totusi ca marti,20 dec, sa fie ultima zi cand sa se puna cadourile ptr ca altfel ajung dupa craciun si ar fi pacat...iar cu spusul, e greu sa tii secret cand primesti dar chiar s-ar strica surpriza ultimelor mamici care primesc...propun sa fie o data, chiar si de craciun, cand sa spunem...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Neata si de la noi!

Azi se anunta o zi plina...tre sa vina bona...apoi drum prin oras si in final ne vedem cu finuta noastra si cu "mosu" ei...

si io sunt de acord sa se scrie cine ce primeste si de la cine si poze dar cred ca dupa ce primeste si ultima fata cadoul...sa nu stricam surprizele...io inca nu am pus ca nu gasesc cutieeeee...dar azi merg prin ikea tre sa gasesc ceva offf

Tunde - cred ca ti-e tare greu ca-ti pleaca fratelo...si sase luni nu-s de ici de colo dar o sa vina si momentul ala...te imbratisez cu drag...

Simo - nu am apucat sa-ti scriu aseara...esti o mamica si o femeie de nota 10...nu stiu cate dintre noi reusesc sa faca cate faci tu si cum le faci tu cu atata daruire si iubire...Dumnezeu de iubeste

Lori- ce aventura...dar la final ai vazut ca a venit Mos craciun?:))

pup fetele ma duc ca ma asteapta multe de facut...pooooop si o zi minunata sa aveti!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

daca tot sunt treaza, sa fac si eu urarile corespunzatoare


La mult ani ABRAMBURIKO!

La multi ani ADRYIII!
Sa fiti fericite si implinite!Sa traiti 100 de ani ,alaturi de copiii vostrii minunati!

La multi ani bb ELENA!

La multi ani MARIA-SOFIA!

La multi ani ALEXIA MARIA!
sa cresteti mari si frumosi!



tunde muahhhhhh, esti de milioane mamica

ma duc la nani ca mi pica ochii, zici c am baut un butoi de tuica

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi


La multi ani si din partea mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Da...dar sa vedeti ce chestie mi-a casunat! Daca zicem ce am primit si daca zicem ne-a placut, descriem etc, dar fara sa zicem de expeditor..nu cred ca stricam surpriza!!!! Putem pune si poza pe cont comun sau unde vrem noi s afacem un folder de asta, FARA SA MENTIONAM CINE, nu va strica nimic pt cine nu a primit. Astept votul vostru si ma conformez!

Eu...tocmai am desfacut-o pe a mea!!! I'm lovin' it!!hihihi..pana la urma m-am dat de gol :))
ma duc sa [ma] pozez si sa [ne] pozam!!!!!


Mergi la inceput