Buburuz -LA MULTI ANI EDU si CARMEN! ! (116)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

mesajul anterior e pt Lorich.Mi-am adus aminte ca a zis ea ceva acum cateva zile. a functionat?:)


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

eu sunt pe aici. cu nati calare pe birou, face curatenie generala. ce nu ii place, arunca pe jos.
de zis..nu am nimic de zis..
am o stare cam proasta...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Seara buna fete dragi!

Azi toata ziua m-am simtit "cu musca pe caciula" si imi cer mii se scuze Ralucai, ca aseara dupa ce ma bulversase mesajul lui Simo, am omis sa-i zic si buburuzei Carmen <<La multi anisori, sa fi sanantoasa, iubita, fericita si tot binele din lume!>>
Scuze inca o data mami!

Diana ma bucur ca ne-ai mai scris. Doamne ce minunatii iti ies din manute... vai de caapul meu! Am vazut multitudinea de buburuze ce le-ai trimis Patriciei, din care au ajuns si la noi cateva, deoarece i-am comandat si noi o bratara si un colier cu ele, precum si cu lieterele "P, B, I" si cifra "7". Am fost atat de incantata si de mandra de ele (si inca sunt)..., dar am intampinat 2 probleme cand le-am purtat in seara cand i-am luat motul lui Patrick: mi s-a agatat de vreo doua ori sarma ce alcatuia una din litere in parul lui P (si destul de rau nu asa) si nu am putut s-o fac mai mica/ mare nici bratara, nici colierul chiar daca asa ar fi trebuit (sau asa a fost gandit cu siguranta) deoarece nu incapea in alta "gaura" (scuzati limbajul ).

Oricum... minunate buburuzele... nu stiu cum le-ai facut dar imi plac la nebunie!

Cam asa arata pentru cine e curioasa: http://www.dropshots.com/patrickcristian02#date/2011-12-03/17:17:27

Dupa ce mi-a dormit azi o ora, puiul meu a cazut rapus acum la ora 20 si doarmeee . Si in seara asta n-am e facut nici mancare, nici de calcat... nu-mi vine sa cred ce bine e sa stai!

Am uitat momentan ce trebuia sa mai adaug...

EEE ba da,,, am vazut BUBA NATALIA atat de scumpa cum a iesit ea in poze,.. abia astept sa le vad si pe restul!


Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Mamutz subscriu: ce pui dulce ai tu acolo si cat par areeeee !!!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Nah ca vroiam sa mai zic ceva: sunteti de acord sa punem poze cu cadoul primit de la craciunita fiecareia pe picasa?

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

nu mai pot sa fac nik cand sunt monstrii treji
ma duc la frigider se iau dupa mine, ma duc la bucatarie, stau si bat in usa pana apar sau mai rau, se pun pe urlat
ma asez pe scaun la laptop, ma trag de pantaloni sau incearca sa ma excaladeze ca sa i iau in brate
daca i iau, incep sa zgrebtene tastele ca pisicile....lui tacsu iau smuls vreo 2, asa ca evit sa i tin aproape de taste
asa ca, tre sa ma asez pe covor si sa ne jucam

azi le am facut peste la cuptor cu legume si suc de portocale, a iesit bun, mie una mi a placut , atat cat am apucat eu sa gust, 2 portii au rezultat, una pt baietii si una a halit o dl M
baietilor nu prea le a placut, acum ca era peste, acum ca era acrisor....nush, dar a trebuit sa fac niste combinatii ciudate, gen fructe cu peste cu legume si cu 2 masuri de cereale topfer - morcov cu orez - ca altfel n ar fi mancat de loc
dupa....am iesit pana la hala din obor....mah ce misto arata
sa pic in cur si nu alta........ditai hala cu 3 etaje, cu scari rulate, cu lifturi super ultra de nici mall vitan-ul nu are asa ceva
ce mai, minune mare.....in comparatie cu nebunia de balci care era acolo, acum e lux
am fost atractia halei, cine mai era in colanti impingand un carut dublu la ora 4 juma??? lila nebuna
am luat mere cu 2 lei/kil, cartofi cu 1 leu, brocoli 5 lei un buchetel, dovlecei cu 8 lei/kil, din astea, balarii

ce sa va mai povestesc?...ajunge ca v am plictisit destul cu prostiile mele

pupi fetele mele

ps: Simo, cum e tortul?



mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

iri, si ei mei au picat repede in seara asta

eu n am nik impotriva propunerii tale

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Luciact, multumesc pt aprecieri
Irinukaaa, si tie
Super, inca o poza cu bijuurile cu buburuze
Am poza de la Angie, Ziki si de la tine acum... mai astep poate mai face si altcineva pozici sa le pun pe blog (cu acordul vostru si al Patriciei bineinteles)
Despre problemele intampinate...well...eu am facut doar buburuzele [:d]
Cred ca daca pui o cheita mai micuta, care sa intre in gauri , poti sa 'repari' tu problema...

Revenind la chestii mai importante: dar ce de-a par avea Patrikul.... vai, cum te-ai indurat sa-l tai ? Ii sta foarte fain si cu parul scurt, dar asa o podoaba capilara eu nu stiu daca ma induram sa o tund

Bebelu, ma tin de mult sa-ti spun ca faci niste torturi minunate...e uimitor cat de repede te perfectionezi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Abia asteptam sa-l tund...
Nu a avut niciodata parul scurt oricum si ma deranja bretonul, Acum e asa bineeeee, mor si mai are de dragul lui (cra-cra)!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Eduard, la multi ani!
Carmen, la multi ani!
Puiuti de 14, la multi ani!

Simo, sa nu te invinovatesti deloc pentru ca esti o mama nemaipomenita, ai o familie minunata, un sot care te adora si doi copilasi superbi. Eu stiam ca Edu s-a nascut cu apgar 1 dar uite ca e chiar precoce, nu are absolut nici o problema, e sanatos si frumos. Capul sus si bucura-te de viata.
Va pup, fug sa ma vopsesc.


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput