Aspirante optimiste (744)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gina85 spune:

FETELO NIMIK,A VENIT CM MAI DEVREME CU 2 ZILE.M-A DEMORALIZAT COMPLET,NU AM MAI INTRAT DE CATEVA ZILE PE FORUM,CRED CA AM FACUT O MICA DEPRESIE.
NICI NU STIU CE SA MAI CRED,CUM SA IMI MAI CALCULEZ OVULATI SI PE DE ALTA PARTE AS VREA SA NU MAI CALCULEZ NIMIK SA LAS TOTUL IN VOIA LUI DUMNEZEU.
SCUZATI-MA,NU VREAU SA VA PREOCUP CU PROBLEMELE MELE CACI STIU CA FIECARE DINTRE NOI LE ARE PE ALE EI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne_marie79 spune:

Gina ...suntem alaturi de tine , stii ca poti vorbi orice cu noi , cu toatele am trecut sau trecem prin astfel de momente . Capul sus , da?

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!

Cu ajutorul lui Dumnezeu ... 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Flavia85

Am facut 4 injectii si aqm mi-a mai dat 4. Vineri ma duc la monitorizare poate am noroc luna asta


Bafta multa luna asta....sa dea rezultate tratamentul

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne_marie79

Pupici , Miha...
Deny , la mine DPN este pe 15 august 2012 , o zi cu mare insemnatate pentru mine , ziua aceasta ,de 15 august , este si ziua in care mi-am cunoscut sotul , cu 13 ani in urma!


Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!

Cu ajutorul lui Dumnezeu ... 5+


Ce frumos sa ti se indeplineasca dorintele toate pe 15 august.
Eu speram sa fie de mos Nicolaie ca atunci am iesit noi prima oara impreuna dar nu a fost sa fie, acum prestam cu drag si spor si speram ca de anul nou sa vedem rezultate ca daca nu chiar nu stiu in ce stare o sa fiu de revelion mai ales ca pe atunci ar trebui sa nu apara uratii.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne_marie79 spune:

Miha , trebuie sa fie asa cum speri tu , ai incredere in tine si in Dumnezeu ...

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!

Cu ajutorul lui Dumnezeu ... 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina85 spune:

multumesc anne marie de incurajare,sunt cu moralul la pamant si nici nu vreau sa vb cu sotul meu pt ca asta ar insemna sa fim in doi si eu vreau ca macar el sa fie linistit caci eu nu pot fi.
Nu credeam niciodata ca pt a concepe un bebe iti trebuie atata rabdare si atata lupta si cand ma gandesc ca sunt alte fete care fac avorturi ca nu il vornnu ca judec doamne fereste dar ele nu isi dau seama de ce pierd.............

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Ah Gina, imi pare foarte rau
Nu te retrage ca aici inveti despre ovulatie si tot ce e legat pt concepere bb.
Intreaba-ne si iti raspundem, ca eu datorita acestui topic am invatat despre ovulatie si am inteles-o mai bine cu ajutorul fetelor.
Mai cauti si pe google raspuns la intrebarile tale legat de ovulatie, etc.


AneMarie, ce romantic la tine Iti doresc sa fie asa cum iti doresti si pe 15august sa fie o dubla aniversare
Acusi introduc si datele tale pe listuta de pe prima pagina.

Eu ma bag la nanica langa sotior
Noapte buna tuturor.



Cu ajutorul lui DUMNEZEU in curand pana la termen cu un sanatos si vioi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Mihaela Nuti pierde speranta


Cu ajutorul lui DUMNEZEU in curand pana la termen cu un sanatos si vioi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina85 spune:

mersi mult dennyand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flavia85 spune:

Multumesc Miky

Mergi la inceput