Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***374***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Mno, da' ce ai editat, ce am ratat, ca intre timp am fost sa-i administrez o supa designerului familiei?...

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Helooooou...eloooou...oooou....
Is anybody here?
Naiba m-o pus sa ma uit in stanga la reclame, ca de obicei nu le vad/nu ma uit/ nu le observ...si-am vazut ceva rulata de ciocolata Mor de pohta! Asa as trimite-o pe Phiphi la nonstop sa-mi cumpere o cioco de casa...

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ilinca, tocmai servesc o ciocolata de casa in cinstea ta


Pisigri, no pe bune cum macar te-ai putut gandi la o asa comparatie ??!!! nici macar in gluma

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

M-am "agitat " cat am scris auto-"ca^r" si mereu ma calmez lucrand...prin urmare am terminat solzisorii zanucii


all
O seara frumoasa tuturot!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Ilinca, tocmai servesc o ciocolata de casa in cinstea ta


Pisigri, no pe bune cum macar te-ai putut gandi la o asa comparatie ??!!! nici macar in gluma

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Ha, ca a ajuns si huzbandul si am mancat si io cioco de casa! (vorba vine, "de casa", dar nah...)
Pai io in gluma sper ca a spus-o pisicoantza, ca de nu...tre sa-i refac caracterizarea!!

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Salut gagici!

Am haladuit si noi toata ziulica, am fost la tuns si a stat neasteptat de cumintica, am fost la cofetarie si am papat amandoua cate un strudel, tare-mi creste inima cand vad ce fetita mare s-a facut, am ajuns si ziua in care putem iesi amandoua la suc sa stam la povesti

Si a mea a fost cumintica in ultima vreme, dar n-avea s-o tina mult, asa ca in seara asta in Real mi-a facut o crizuta din aia cu tavaleli, ca a primit un Kinder felie de lapte si a scapat ultima bucatica pe jos si dra mai vroia ...asa ca acum inca fac pe suparata Sa vad cat ma tine, ca nu rezist prea mult sa fiu suparata pe ea

Ahh, si am vazut ca a facut niste cojite in cap, dar numai pe o suprafata mica in varful capului, dar ce ma enerveaza Voi ce sampon folositi ? Eu o spal cu un sampon de la Bepanthen, era bonus la crema E clar ca nimic ce-i gratis nu e bun, m-am convins inca o data

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Am vazut ca aparem si noi la catastif, nu stiu cine-i autorul da-l pupacim

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citind mesajul Ilincai, mi s-a luat ceata de pe oki si mi-am adus aminte de problema Magdei. Nu vreau "sa ma dau balon", dar eu n-am judecat-o atunci. Mi-a fost greu sa ma pun in locul ei si/sau sa tin partea cuiva; e genul ala de situatie in care morala e "si tu, si tu si dreptate".

***

Nu pot sa cred cit de organizate cu...banii sinteti.
Nu mai vorbesc de ambalatul cadourilor cu 2 saptamini inainte; la mine totul se intimpla pe ultima suta de m. E drept ca mi-e greu sa "ma organizez" cu Ian -in sensul ca nu am cu cine-l lasa pentru "nimicuri"- dar cred ca tine si de firea mea: atita organizare m-ar obosi!

***

Ilinca si io vreau sa stiu cine te-o nerfat atita!

***

Olga si mie mi-ar placea sa poarte Jambo dar nu-l pot convinge. Inca!

***

Anaan, ce faci la ceas de seara? Ai postat la apitolul trecut si te-ai dat la fund.

***

Bianca, pe und eumbli?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Alexandra, pentru Ian cumpar Sebamed. Dar e pe cale de disparitie. Cica nu mai sint in depozit. Asa e si "in tara"?

Cit a fost mai mititel -si pina am auzit de Sebamed - am folosit gama Klorane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:


Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Alexandra, pentru Ian cumpar Sebamed. Dar e pe cale de disparitie. Cica nu mai sint in depozit. Asa e si "in tara"?

Cit a fost mai mititel -si pina am auzit de Sebamed - am folosit gama Klorane.

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis








tot Klorane foloseam si eu inainte sa dau de mocaciune Culmea e ca din vara o spal cu asta si abia acum a facut minunile alea.
o sa caut Sebamed sa vad daca s-o mai gasi

Amalia

Mergi la inceput