Prietene la bine si la greu - 150

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

CEZARA !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Ah, neaparat cititi asta si va rog eu, dati si voi un sms si mai ales, dati mai departe mesajul. Pentru noi e vorba de 10 lei, pentru copilul acela e vorba despre viata lui. Multumesc!




Am donat, dar nu ma tinut inima sa citesc ce problema are Bibi! Pur si simplu, nu pot citi ca un copil e bolnav asa de grav ca are nevoie de operatie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimineata, prind 3 minute fix de forum, asa ca zic repede Sexy mummy Primeste cu intarziere uratile mele de bine, venite din suflet! Sa fii foarte iubita si fericita! Cezara La minunati ani norocosi si sanatosi! Stephy Ai doi copii superbi, sa-ti traiasca! Raluci Imi pare atat de rau de durerea ta de nu stiu ce sa ma fac. Ma rog sa treaca foarte repede sa te poti bucura de minuni. Ionela, Strumphy Mi se pare atat de frumos ce faceti, felicitari, as vrea s apot fi acolo. Smara Am citit cu mare drag ce spui tu acolo despre alintat pruncii si sunt total de acord cu tine. De multe ori ma turez cand asta mica se cere in brate pentru ca peste jumatate de minut sa ma intreb cum va fi cand va refuza sa stea in brate, sa ma aiba prin preajma, cand va iesi cu fetele, cand se va inchide in camera, etc. Automat o iau in brate si o alint, profit pana ma lasa. Danku Hai sa-ti zic eu de beay pana iti raspunde si Smara. Pe ebay trebuie sa te inregistrezi, ideal e sa iti faci si un cont paypal, atasezi un card la cont si poti participa fie la licitatii, fie cumperi pe loc ce ai nevoie. Am tot zis de ebay, mi se pare super inventie. Eu il folosesc pe cel din UK, i-am cumparat la Chiara hainele de iarna cu 28 de lire si mai trebuie sa ma gandesc la tura urmatoare abia in primavara. Gata, mi-au expirat minutele, la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Ah, neaparat cititi asta si va rog eu, dati si voi un sms si mai ales, dati mai departe mesajul. Pentru noi e vorba de 10 lei, pentru copilul acela e vorba despre viata lui. Multumesc!






Am donat, dar nu ma tinut inima sa citesc ce problema are Bibi! Pur si simplu, nu pot citi ca un copil e bolnav asa de grav ca are nevoie de operatie!



Donatiile pt Bibi incep de maine, de pe data de 10 decembrie





Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Citat:
citat din mesajul lui monis5
Ah, neaparat cititi asta si va rog eu, dati si voi un sms si mai ales, dati mai departe mesajul. Pentru noi e vorba de 10 lei, pentru copilul acela e vorba despre viata lui. Multumesc!
Am donat, dar nu ma tinut inima sa citesc ce problema are Bibi! Pur si simplu, nu pot citi ca un copil e bolnav asa de grav ca are nevoie de operatie!
Donatiile pt Bibi incep de maine, de pe data de 10 decembrie
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Monisule, ai chef sa pui si maine linku'? Mi-e teama ca uit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Citat:
citat din mesajul lui dankutza

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Ah, neaparat cititi asta si va rog eu, dati si voi un sms si mai ales, dati mai departe mesajul. Pentru noi e vorba de 10 lei, pentru copilul acela e vorba despre viata lui. Multumesc!






Am donat, dar nu ma tinut inima sa citesc ce problema are Bibi! Pur si simplu, nu pot citi ca un copil e bolnav asa de grav ca are nevoie de operatie!



Donatiile pt Bibi incep de maine, de pe data de 10 decembrie





Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)


Monisule, ai chef sa pui si maine linku'? Mi-e teama ca uit.





Asta este articolul scris de Moniq, una din fetele care popularizeaza cazul copilasului.
Aici sunt toate conturile in care se pot face donatii.

Aici este Bogdana care lupta neobosita pentru donatii. (Am mai lasat link la ea cand s-au vandut multe slinguri si carriere pt copilasi, am vandut si eu slingul de matase si banii au ajuns la Bibi ).
De la Bogdana de pe blog sunt linkuri si catre alte campanii de donare, tot pentru Bibi.

Merci Andre, poate ai cui sa dai mai departe si acolo




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

La multi ani Cezara sa cresti mare.
Monis sa pui si maine link-ul pt babe uituce asa ca mine si mai ales stresate...
Ionela super nasica are Tudor...
Eu am o stare blue rau de tot. De aia nici nu prea scriu ca sunt cu moralul la pamant... Parca nici nu vin sarbatorile... Motivul e soacra care e mai dificila decat un copil de doi ani... Psihic e varza si ne ucide de tot. Acu rade, acu se da cu capul de pereti(la propriu). Daca psihiatrul nu ii da medicamente face scandal, plange, ne sufoca stand non-stop dupa fundul nostru. Daca ii da trei zine nu le ia si e nervoasa si deprimata. Cand in sfarsit le ia ii e frica de reactiile adverse si plange si iar se da cu capul de pereti... E ca la circ. Plansete si urlete toata ziua, trei vizite pe zi si douazeci de telefoane... Si asta e doar inceputul ca inca se sinte bine, nu tu dureri sau alte complicati...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

La multi ani Cezara !!!
Sa cresti mare ,sa fii sanatoasa ,norocoasa si fericita !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

La multi ani, Cezara! Sa cresti mare, sanatoasa si sa le aduci numai bucurii parintilor tai!!!


Dana, mami de 2 minuni David (2.11.2009) si Lucas (23.11.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

la multi ani cezara sa fi sanatoasa si sa ai muuult noroc inviata,sa iti bucuri parinti in fiecare zi
este o scumpa cum s-a bucurat de jucaria primita cadou

adelina este bine, mai este rosie dar putin,se pare ca incepe sa vindece
acum este la plimbare cu mamaie,ieri nu am iesit afara cu ea,pentru ca am vrut sa o las dezbracata mai multe ore,iar azi recupereaza,sta afara mai mult timp...

dymomo77 multa putere sa treci de perioada asta,vino aici la noi pe forum si te mai inveselesti cu fetele,mai iesi din starea blue







Mergi la inceput