Aspirante optimiste (742) Felicitari AnneMarie !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

moni eu nu am avut nimic, cred ca o mica jena la ov dar cred ca a fost de la ovulatie, o sa vad si eu zilele astea dupa inseminare

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

sa fie un capitol plin de liniute duble

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Miha eu iau aspenterul dimineata dupa ce mananc ceva ca imi este frica sa nu ma doara stomacul daca nu poti manca dimineata il iei la pranz.

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

fetelor vreau sa va multumesc inca odata ca sunteti alaturi de mine va pup pe toate

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina85 spune:



fetelor eu merg la si o sa visez doar la cum o sa fiu.
Sa speram ca maine o sa ploua din nou cu liniute.noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

miky

inca odat iti doresc ca inseminarea sa fie intr-un ceas bun si sa se lase cu ochisori!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumphbobocel de 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

a venit si la doilea rez de la beta, al verisoarei mele 20422, deci este doar un (frumos ar fi fost sa fie si +)!
eu am citi ca in 48 de ore ar treb sa se dubleze, la ea nu este asha, oare este vreo problema[confuz]?

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumphbobocel de 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

pe unele site-uri am citit ca valoarae se dubleaza intre 48-72h, cine mai intelege, ma ca totul sa fie bine(din toate cauzele care pot aparea dat cresterii lente a hsg sing care ma sperie este un ou clar-fara embrion, ca sarcina extrauterina nu are cum sa fie k deja sacul este in uter si nici eminenta de avort avand in vedere ca se simte excelent)
crezi ca ora tarzie isi spune cuvantul si incep sa plec pe aratura cu gandurile!
ea simte ca totul este bine cu ei si o mama stie cel mai bine!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumphbobocel de 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

va doresc inca odat ca magia acestei luni sa coboare peste voi si sa va aduca cele II mult dorite!
!


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumphbobocel de 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yna85 spune:




FELICITARI ANNE-MARY!!!!!

Sa ai o sarcina usoara si un bebe la termen! Ma bucur enorm de mult pentru tine! Fur un pupik de molipsire!


http://lagf.lilypie.com/zFnw.png
http://lt2f.lilypie.com/ofWb.png

Mergi la inceput