decizie de divort din arhiva

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Draga mea,nu se poate sa nu existe actul de legatura intre numele de pe certificatul de casatorie si cel de pe deces...
Orice act se emite in dublu exemplar,sau se poate da un duplicat,o copie....daca hortararea de divort,prin care se face trecerea de la numele de casatorie la cel de fata a disparut in original,exista copii...nu se poate sa dispara din arhiva.Din experienta cu acte de astea vechi de cand bunica,iti pot spune ca nu se pierd si se pot face inclusiv actiuni judecatoresti..adica tu dai in judecata arhiva respectiva care e obligata sa faca rost de actul respectiv...dureaza dar.....

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol24 spune:

Exact asa m am gandit si eu si am intrebat in stanga si in dreapta si toata lumea mi a spus la fel,e imposibili sa se fi pierdut.Insa este f clar clar ca avocatul la care am apelat eu si pe care l am si platit nu si a dat intersul iar eu banii inapoi e clar ca nu i mai primesc.Vreau sa i au legatura cu un alt avocat insa nu cunosc nici unul ma poate ajuta cineva cu o recomandare va din suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

mergi personal la tribunal si cere hotararea de la arhiva, daca platesti iar avocat se poate sa obti tot un mare nimic

Nina, 38s+,
AMR minim 3 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol24 spune:

Pai mi s a spus ca eu nu am ce sa caut la arhiva ca nu mai avocatul se duce acolo.Se pare ca m a pacalit nu?
Este vorba despre arhiva sec 4 despre care am inteles ca nu se afla in bucuresti e undeva prin ILFOV sau ceva de genul asta...am sa caut pe net ca sa fiu sigura.

Mergi la inceput