Bucurii de sept-oct 2006 (8) Asteptand Mosii!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Din pacate noi mai avem de asteptat. Scoala la care am vrut sa o inscriem pe Maria, nu cea de circumscriptie, nu au primit-o deocamdata. Nu-i nimic, avem rabdare.



Asa creste Maria Diana

My weight

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

buna

Gety, imi pare rau.

In sfarsit terminam si noi capitolul asta inceput inainte de Craciun ... SHAME ON US !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Hai ca va ajut si eu sa il terminam mai repede.

Lilina multumim de vot! Si spor maxim la shmotruit sapt. viitoare!

Gety imi pare rau. Deocamdata si noi suntem in aceeasi situatie, ca in final am decis(dupa discutii cu educatoarele lui Nicolas) sa il dam in clasa 0. Well...mai avem de asteptat pana la sfarsitul lunii cand se vor afisa rezultatele finale...dar momentan nici el nu e pe lista cu inscrisi in cls 0....

Restul mamicilor de bucurii ce mai faceti??


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Era sa uit ce e mai important, pentru mamica care va deschide subiect nou:

Sa nu puneti in titlu "Bucuriile asteptand iepurasul" sau ceva asemanator, ca la ritmul vijelios de scris pe care il avem , tare mi-e ca vom astepta iepurasul de anul viitor...



Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Buna dimineata, mamici!

Pufy, harnica...

Am votat si eu.

Noi cu Maria mai avem o alternativa: sa o lasam in grupa mare, dar speram sa nu fie cazul.




Asa creste Maria Diana

My weight

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Gety multumim de voturi!
Si noi avem varianta cu grupa mare pentru Nicolas, insa ar fi de preferat sa nu ajungem la ea...

Sa aveti o zi frumoasa!



Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Citat:
citat din mesajul lui lilina



In sfarsit terminam si noi capitolul asta inceput inainte de Craciun ... SHAME ON US !!!

Lilina & fulgerul Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)

BIJUTERII SWAROVSKI & CADOURI



Deh! Lilina, ce sa facem, am mai imbatranit si noi!

Asa creste Maria Diana

My weight

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Pufy, scoala la care vrem sa o inscriem este cam la fel de aproape de casa (mie mi se pare chiar mai aproape) are numai clasele 1-4, deci evitam sa se "intalneasca" cu cei din clasele 5-8 si este si un pic mai "bunuta".

Asa creste Maria Diana

My weight

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Pufy, am vazut si am votat pozele. Sunt tare frumoase iar omul de zapada e deosebit... cred ca palaria face totul...

Gety- imi pare tare rau ca nu ati reusit sa va inscrieti la scoala pe care o doreati.

Noi avem o veste buna din punctul asta de vedere am reusit sa ne inscriem in clasa pregatitoare. Acum om vedea ce o fi mai departe.

Lilino - spor la treaba si sper ca de pasti sa fiti in casuta noua.

Lexi ce faceti? Sper ca sunteti bine si te asteptam sa deschizi subiect nou.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Crisnemes multumim de voturi!

Noi vrem sa il inscriem pe Nicolas la aceeasi scoala unde e si Alesio...speram sa si reusim intr-un final...
E o scoala foarte buna, asa ca batalia e mare.....dar faptul ca are un frate deja elev acolo ar trebui sa conteze totusi...

Noapte buna!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput