carucior

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

felinee, exact cautul ala l-am avut, numai ca varianta roz/albastru. in timp ce desfaceam carutul nemtesc cu o singura mana, fara niciun efort, la asta trebuia sa pun un picior, sa apas cu ambele maini...apoi sa apas chestia aia din spate. imposibil sa inventezi o asemenea porcarie. in plus, a cedat scheletul foarte repede. cea mai proasta alegere. ceea ce nu inseamna ca daca tie iti place, nu tre sa il folosesti in continuare. eu am avut sansa sa primesc 2 caruturi cadou pe langa nenorocirea de la cosatto si de aceea, comparand cu ele, am ajuns la aceasta concluzie. sa desfaci si sa inkizi zilnic acest carut este o tragedie. daca stai la curte si nu il inkizi/deskizi, poate da. altfel, nu recomand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmammarutza spune:

Eu as vota cu 2 maini ptr ABC DESIGN - ZOOM. Noi am avut unul pe care l-am luat cu scoici si landou. S-a comportat excelent, la munte si la mare . A trecut acum la o alta generatie de gemenashi. http://www.trompi.ro/carucioare-copii/carucioare-gemeni/abc-design-carucior-zoom-pentru-gemeni?utm_source=compari&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

mmmmarutza, este excelent carutul asta, il au niste gemeni la noi in parc.
pt cei ce vor fata in fata/fata in spate, e excelent.

si maro twingo al nostru e acum la a treie pereche de gemeni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YNA25 spune:

Buna fetelor ! Sunt insarcinata in 29 sapt, cu doua fetite...nu stiu foarte multe despre acest forum,insa l-am descoperit acum si sunt foarte incantata de discutiile voastre :)
Sper sa ne primiti si pe noi trei:) in grupul vostru ! Nu am foarte multa cunostiinte despre gemeni,dar alaturi de voi sper sa invat cat mai multe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Yna25 felicitari pentru sarcina si bine ai venit pe forum
Te asteptam la subiectul "mamaici si viitoare mamici de germeni si tripleti"...acolo gasesti discutiile mamicilor (actuale si viitoare) de gemeni...

2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi

si cat a costat cu tot cu taxe, ariadna? cu cat il vei da?

Adi, mami de ana si ioachim


il dau cu 850 ron
negociabil
l-am folosit doar jumatate de an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valiang spune:

ariadna, ma intereseaza caruciorul, mai este valabil anuntul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

desigur, imi poti scrie pe PM

Mergi la inceput