Prietene la bine si la greu - 148

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

La multi ani fulgusorilor Ariana, Chiara,Maia

La multi ani Danku!!


Licu ma bucur ca v-a dat drumu la caldura

Si cum spunea Stephy , eu fiind la munca, va servesc cu de la aparat, capucino , ceai sau bere


fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009)

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Hello !
Noi nu avem nimic de raportat .Poate doar ca tot timpul trebuie sa prestez supa cu galusti la cererea piciului . As incerca si taitei de casa dar n-am mai facut .Imi facea altcineva de obicei .Voi cum ii faceti ?

Miany se vede ca mergi la servici ,timp de forum vad ca nu mai exista .Povesteste-ne de voi cand prinzi cateva clipe

Many tin pumnii sa mearga bine tratamentul de imunizare si sa-i treaca gatutul repede repede .

Raluci e drept ca-mi amintesc ceva dar nu-s prea sigura si oricum vreau sa revad

Gabitza pup puiutii bolnaviori sa se faca repede bine . I-am admirat in poze ,sunt dulci ,dulci ,dulci
M-am lamurit acum si cum te descurci cu curatenia

Danku bravo pt rezultatul bun !

Licu super !Super ! Super ! Eu zic ca-i foarte bine asa 19-22 grade .

Ramo sunt sigura ca te vei acomoda bine la servici stiind ca Sandra e cu tati .


Azi avem multi sarbatoriti ,abia astept sa savurez tort si alte bunatati ,iar mai pe seara bere de la Italica .

La multi ani principessa Chiara !!!!
La multi ani Ariana !!!!
La multi ani Maya !!!!
Sa cresteti mari ,sa fiti sanatoase ,fericite ,noroacoase ,sa aveti parte numai de bine !!!

La muli Dankutza ! Sa ti se implineasca toate visele frumoase si sa aveti curand un nou membru in familia voastra !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

La multi ani, Chiara, Ariana, Maya si ... je!

Happy birthday ... to me! Fac 35! Am imbatranit! O sa-mi pun o dorinta, dar nu o spun, ca nu se indeplineste, dar voi stiti!

Aseara am fost la restaurantul meu preferat chinezesc. Mami, tati si Pinky. Tati a vrut sa o lase acasa. Eu, nu! Am stat doar 45 de min la restaurant pentru ca al meu copil, a vanat tot ce se poate de pe masa, nu i-a placut mancarea, desi ii era foame (a venit acasa romancuta si a ras o farfurie de ciorba de curcan), a gasit acvariu si de bucurie tipa si ma striga. Am mancat cu randul. Cred ca trebuia sa o las acasa, dar eu nu am vrut, pt ca ea este cadoul meu special si nu pot sa nu sarbatoresc fara ea, chiar daca nu ne-a tihnit. Chiar daca a fost o iesire rapida, am fost toti 3 si asta e cel mai important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

eu sunt suuupppeerrrr fericita vine surioara mea de Craciun acasa, o sa-mi cunosc si eu nepotelul cel pitic.Mi-e asa de dor de surioara mea!!!!.....nu am mai vazut-o de 2 ani

Ai ca suplimentez:

Voi avea cele mai frumoase sarbatori avand toata familia langa mine Nimic nu mai vreau, imi ajunge ca o am langa mine persoanele care le iubesc atat de mult!!!......doar sanatate!!

fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009)

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Chiara, Ariana si Maya
Dankutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!!
Licurici asa mult ma bucur sa aud ca aveti caldura
Simina chiar ca vei avea sarbatori faine!

Mami fericita de strumfita si 26+ cu Motzata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Pentru Tina si nu numai. Din cate imi aduc aminte, Geo e pasionat de Cars si Winnie.

http://www.groupon.ro/deals/bucuresti/cars-cars2/1807429

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Pentru Raluci, care vrea sa se duca la kidex. Dar nu, numai.

https://www.reduceri90.ro/promotii/bucuresti.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:



Chiara & Ariana & Maya



Dankuta






Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

pentru luni, ca sa fie ziua frumoasa, o www.life.com/hdgallery/67131/image/ugc1000352/the-75-best-life-photos#index/16" target="_blank">poza




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput