Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (85)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

delia cum merge treaba???
eu ma prega sa merg dupa buburuza apoi cu juniorul la dr la control. dupa as merge ceva cumparaturi. e ok sa merg cu L.?? in mod normal nu aveam eu pb sa il scot afara daca e racit sau dupa temperatura dar acum avand in vedere conditiile date......mie sa nu dau cu batul in balta... deci temp nu a mai avut de ieri dupa masa, alte simptome nu are, inca e pe antib 1-2 zile cred...


mamica implinita cu 2 comori !!


eu am fost cu Maria cu amigdale /febra pe tratament la un hram in moldova, ca tb sa le zicem pa la nasi inainte sa venim aici..dar era august.
a mers tb , dar s-a sculat andra, a venit maria... am pus masa, am papat si eu..., acum si noi tb sa iesim sa luam painica si cate ceva si daca mai doarme andra dupa revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-gata, yasmi- am reintrat. am avut somn de la 13.30 la 15, apoi legumele cu pulpa de pui.acum se joaca pe covor in camera lor, le-am facut si cateva pzoe, ca prea frumosi erau..dormiti, mancati, se jucau frumosdc e, trimte-mi analizele pe pm- oricum cele de copii au alte valori decat adultii, asa ca s-ar putea sa nu stiu,dar o parere imi dau..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

a trecut sotul si mi-a adus analizele...mi-a iesit glicemia dimi 81 si HbA1c 5.4... ceea ce e ff bine avand in vedere cat dulce am mancat in ultimele 3 luni........
cami am o reteta de placinta de post daca vrei

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


bravoo..deci mai intra o praji ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

viss multumesc
este vb de
MCH putin scazut
granulocite% crescute
limfocite% scazute
monocite%crescute




mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

bbyasmi, ca tu m-ai intrebat..am uitat sa va zic ca au sosit rezultatele nepotelei mele, e bine..era suspecta de un sindrom rar, insa Slava Domnului e bine..am scapat si de asta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

mandreac, multumesc de detalii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

bbyasmi, ca tu m-ai intrebat..am uitat sa va zic ca au sosit rezultatele nepotelei mele, e bine..era suspecta de un sindrom rar, insa Slava Domnului e bine..am scapat si de asta..

mami de 2 prichindei


super, felicitari! Asta da veste buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

mandreeac, da omiduta canta mai mult de atat "..ce frumos e sa visezi, lumea-n culoare sa o vezi"

ai luat-o de pe net, sau din magazin?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

happi, nici nu sti cat regret ca nu le-am facut vaccinul...am fost convinsa ca nu vor avea asa episoade pt ca Cristi facea 1 data pe iarna muci si atat...asta e acum..sper din tot sufletul sa se faca bine amnadoi pana pe 15 dec cand intra in vacanta de la gradi si sa-i pot vaccina ca sa stea acasa 2 sapt dupa vaccin. Sper !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

MIKI, CE BINEEEEEE CA E NEPOATA BINEE!
MADA, INTRA, INTRA PRAJI... AI DE DAT?... EU AM FACUT O PLACINTA CU MERE DE POST


Mergi la inceput