Ajutoarele lui Mos Craciun ( 2) in actiune !

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

fetelor am fost la Domnesti..

intrati si vedeti aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168478&whichpage=4

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">despre Zana Maselutza



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Doamne, Alinuk, sunt grozavi copii aia, as vrea tare mult sa strangem bani la actiune sa le dam exact ce si au dorit si au scris pt ca merita, ca orice copil de altfel.Ce emotii mi au transmis mai ales cand le am vazut scrisorile.Ma bucur ca i ai gasit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

am incarcat cateva poze de ieri,imi pare rau ca n-am facut mai multe...

Alinuk,
am vazut pozele de la Domnesti,cel mai tare m-a impresionat ingerasul dormind si scrisorile copiilor catre mosul.sper din suflet sa le indeplinim dorintele





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Danduselule, nu se vad pozele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

dandusa, pagina cu poze este... not found. Ai mutat-o cumva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Numai copii frumosi!
Sa- i tina Dumnezeu sanatosi iar voua va multumesc din suflet ca va organizati timpul si le aduceti un zambet!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Revin si eu...

Vor fi 2-3 lucrari de www.e-galerie.ro/main.php/v/MURIVALE MURESAN Vasile/MURIVALE Peisaje/" target="_blank">MURIVALE din colectia peisaje, din cele puternic colorate. Sunt de dimensiuni relativ mici (A5) si snt duse la inramat;
si inca 2-3 lucrari nesemnate, dar din arhiva Uniunii Artsstilor Plastici, de dimsniuni mai mari (70/80;100/90) dar fooarte frumoase, in stilul mai spre grafica si cu culori neutre...astept pozele si descrierea lor pe mail. Vo fi duse direct la opera in preziua evenimentului.
Le doneaza galeria Apolo Art de la Hanul cu Tei, mii de multumiri!!

Astept o lucrare si de la Cristian Pogaceanu, artistul care a satranit un val de controverse cand a transpus rapirea jurnalistilor din Iraq pe modelul "Rapirii din serai".


Detalierea serviciilor cuprinnse in voucherul de la Lady Fit Gym va veni marti.


Acum am si eu o idee...pentru membrele DC (si nu numai) de peste mari si tari care vor sa liciteze on-line, ma ofer sa vin cu laptopul la opera si sa monitorizez licitatiile pe mess sau FB....ce ziceti...sunt amatoare?
Daca da, va mai fi un tablou cu tenta modernista donat de Apolo Art, cica sunt foarte cautate....

Mi se mai pregateste un fel de album de prezentare MURIVALE, cu autograf (eu sper chiar vreo 2, dar nu stiu daca au timp sa le faca, deoarece Murivale nu a scos album p[ersonal)




CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Trimis 10 usd prin paypal, rog confirmarea!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Trimis 10 usd prin paypal, rog confirmarea!



doar ce am deschis pc-ul si am primit banutii!

giulia,multumim!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=17" target="_blank">Avem poze in concurs,daca va plac,votati-ne!mh1 si mh2!multumim!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

remediat problema cu pozele

Dicirstea,
faci o treaba minunata


ps:am si eu o dilema acum,cu ce impachetam tablourile,tot cu hartie de cadouri?



Mergi la inceput