Aspirante optimiste.Felicitari Ca Mila,Valy,Kimy!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucianamoga spune:

Neata fete!
Eu am o durere de burta ca la menstra...cred ca am ovulat
Kmy asteptam rezultatele verisoarei...
Moni imi pare rau ca nu te simti bine...si fa bine si invata-te cu greturile ca incepand de luna asta...cine stie cand mai scapi de ele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga

Neata fete!
Eu am o durere de burta ca la menstra...cred ca am ovulat
Kmy asteptam rezultatele verisoarei...
Moni imi pare rau ca nu te simti bine...si fa bine si invata-te cu greturile ca incepand de luna asta...cine stie cand mai scapi de ele

Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !



eeeee
dac-ar fi d'alea n-as comenta
numai ca nu's....sunt de la pastile cred
luna trecuta nu prea am avut efecte adverse, poate ca vin in timp....
offfffffffffff

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucianamoga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monique77

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga

Neata fete!
Eu am o durere de burta ca la menstra...cred ca am ovulat
Kmy asteptam rezultatele verisoarei...
Moni imi pare rau ca nu te simti bine...si fa bine si invata-te cu greturile ca incepand de luna asta...cine stie cand mai scapi de ele





eeeee
dac-ar fi d'alea n-as comenta
numai ca nu's....sunt de la pastile cred
luna trecuta nu prea am avut efecte adverse, poate ca vin in timp....
offfffffffffff

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Pai am inteles ce fel de greturi ai dar asa e antrenamentul...glumesc...sper sa te simti mai bine pe parcursul zilei si poate reusesti sa te si odihnesti un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monique77

kmy, ce face verisoara??????
s-a testat??????

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi


neata monique

inca nu, dar tind sa cred ca o sa mai astepte, ea in orice caz inca nu mi-a raspuns la tel, stiu de la sora mea ca lucram impreuna, ufffffffffffff, sa dea domnul sa fie cu II testul, ca daca nu cred ca voi citi mereu in ochii ei dezamagirea si poare regretul ca m-a ascultat si a incercat sa faca IA!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

fetelor mai intru cand aflu ceva, merg sa-mi consum " starea de ....." facand smotru prin casa!


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black

Citat:
citat din mesajul lui Monique77

kmy, ce face verisoara??????
s-a testat??????

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi


neata monique

inca nu, dar tind sa cred ca o sa mai astepte, ea in orice caz inca nu mi-a raspuns la tel, stiu de la sora mea ca lucram impreuna, ufffffffffffff, sa dea domnul sa fie cu II testul, ca daca nu cred ca voi citi mereu in ochii ei dezamagirea si poare regretul ca m-a ascultat si a incercat sa faca IA!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!




kmy n-ai de ce sa te invinovatesti
a fost inca o incercare pentru ca isi doreste foarte mujlt bebe
i-ar fi parut rau sa nu incerce nu?
tu i-ai fost alaturi

dar lasa ca o sa fie bine, vine cu dubluri sunt sigura

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Neata.
Eu inca suparici, nu am chef de nimic, astept o veste buna de la Kmy.
Yna stiu ca ai aceleasi sentimente ca si mine , si tie iti e atat de greu?
Aseara stateam in pat si ma tot gandeam , ma uitam in gol si sotul vorbea cu mine iar eu aeriana, nu i-am mai spus ca nu vrea sa ma vada suparata si nicidecum sa ma gandesc la ce a fost, el tot timpul imi zice nu a fost sa fie atunci o sa fie in viitor si gata, dar pe mine ma doare.
Ieri cand a venit acasa a venit cu o bere ca a dat un coleg de servici ca ii nascuse nevasta a 2 oara, prima oara s-au chinuit vreo cateva luni, dar fara tratament si acum a ramas fara sa vrea si are fata si baiat, am intrat intr-o pasa proasta si asa nu aveam chef de facut nimic, am de facut niste referate dar stau acolo.
Va doresc voua o zi mai buna ca a mea.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt

Neata.
Eu inca suparici, nu am chef de nimic, astept o veste buna de la Kmy.
Yna stiu ca ai aceleasi sentimente ca si mine , si tie iti e atat de greu?
Aseara stateam in pat si ma tot gandeam , ma uitam in gol si sotul vorbea cu mine iar eu aeriana, nu i-am mai spus ca nu vrea sa ma vada suparata si nicidecum sa ma gandesc la ce a fost, el tot timpul imi zice nu a fost sa fie atunci o sa fie in viitor si gata, dar pe mine ma doare.
Ieri cand a venit acasa a venit cu o bere ca a dat un coleg de servici ca ii nascuse nevasta a 2 oara, prima oara s-au chinuit vreo cateva luni, dar fara tratament si acum a ramas fara sa vrea si are fata si baiat, am intrat intr-o pasa proasta si asa nu aveam chef de facut nimic, am de facut niste referate dar stau acolo.
Va doresc voua o zi mai buna ca a mea.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.


ehhhh Miha,
asta e...vrem nu vrem...tgre' sa ne obisnuim cu situatiile si cu starile astea de fapt...pana se va intampla si la noi minunea

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!

La mine tot spotting ..cand este...cand nu mai este, aseara nu am mai pus utrogestan, oi fi procedat bine ?

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Si pe mine m-a sunat aseara o prietena de a mea sa imi zica ca o sa aiba o fetita, are deja 4 luni, m-am bucurat tare pentru ea, dar trista ca nu am si eu la cine sa ma gandesc ce sa ii cumpar, asa ca fetelor va inteleg perfect... vorba lui Moni trebuie sa ne obisnuim cu situatii din astea.

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput