Aspirante optimiste.Felicitari Ca Mila,Valy,Kimy!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo_82 spune:

Salutare fetelor,

Imi puteti trimite si mie va rog datele de logare pe picassa, sa vad si eu testul Ca_milei? Ms. Mult,

Cu ajutorul lui D-zeu in curand mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

simo vezi ca nu ai activat PM
activeaza-l si iti trmitem datele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo_82 spune:

Rezolvat

Cu ajutorul lui D-zeu in curand mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

Simo ai PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui miky_genty

buna fetelor numele meu este MIHAELA va rog sunt disperata am nevoie de PREGNYL DE 5000 DE UNITATI STITI PE CINEVA CARE ARE ?



ai incercat la farmaciile online?
http://www.efarma.ro/nomenclator-medicamente?cauta=PREGNYL+&action=Cauta+%C2%BB
uite ce am gasit eu, si cred ca este din bucuresti
bafta

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Miky_genty, citeam pe alt topic ca nu s-ar gasi in tara si ar exista in Ungaria.

_

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot
2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s
Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm
pentru
http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky_genty spune:

NU NU AM INCERCAT ITI MULTUMESC PT IDEE.DAR F F GREU NU INTELEG DE CE AU RETRAS DUPA PIATA CIND SUNT ATIT DE NECESARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo_82 spune:

Multumesc mult Ca_mila. E f. frumos testul tau. Imi doresc ca in scurt timp sa am si eu unul asa

Cu ajutorul lui D-zeu in curand mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt

Deny
Ce faci esti bine? Noroc cu tine ca intri sa ne faci capitole.
Moni asa de tarziu lucrezi?Cu ce te ocupi?
Kmy abia astept sa vii cu o veste buna, sper ca verisoara ta sa isi faca testul dimineata ca seara poate sa fie negativ din cauza urinei diluate.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.


Lucrez intr-un hotel, program normal: 09:00 - 18:00 insa, o data pe luna am tura prelungita pana la ora 23:00 cand sunt Manager on Duty, responsabil cu activitatea din hotel din seara respectiva
in fiecare seara exista un astfel de Manager on duty deci vine si randul meu o data pe luna

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky_genty spune:

INTRADEVAR SE GASESC IN UNGARIA AM AFLAT SI CIT COSTA 10 FIOLE SUNT 90 DE EURO DAR CINE A FOST CUNOSTINTA ASTA NU STIE CIND MAI PLEACA SI PT ASTA SUNT ASA DISPERATA CA NU O SA LE AM LA TIMP..

Mergi la inceput