Recomandare medic stomatolog

Recomandare medic stomatolog | Autor: anda141

Link direct la acest mesaj

Buna. Am nevoie de un medic stomatolog bun, de incredere, stiti voi, atent la igiena, sa nu prelungeasca tratamentul doar ca sa i mai las niste bani , cum am patit la altii si nici sa nu aiba preturi nesimtit de scumpe. Nu am probleme mari , dar daca sunt multumita de el,vreau sa raman in continuare pentru eventualele controale, etc. Va multumesc !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Dr. Irina Nitoi
Sos. Bucuresti-Ploiesti nr. 3, vilele de langa Antena 1 (nu stiu exact adresa, se intra prin strada Somesul Rece)
021-2692094
0722-642793

Eu merg la ea din 2001, n-am avut niciodata probleme si am recomandat-o si altora.


Dana & Amelia (21.06.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui anda141

Buna. Am nevoie de un medic stomatolog bun, de incredere, stiti voi, atent la igiena, sa nu prelungeasca tratamentul doar ca sa i mai las niste bani , cum am patit la altii si nici sa nu aiba preturi nesimtit de scumpe. Nu am probleme mari , dar daca sunt multumita de el,vreau sa raman in continuare pentru eventualele controale, etc. Va multumesc !


Georgeta Mihu

Cabinet Mident Style - Sos. Colentina, dupa Kaufland.
Merg de relativ putin timp la ea, dar a reparat acolo unde altii au zis ca nu mai e nimic de facut si la un pret semnificativ mai mic fata de altii care ar fi incercat sa repare.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Va multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_b spune:

Buna,

Si eu am nevoie de un medic stomatolog bun, care are experienta. Mi s-a recomandat si mie Dr. Mihu Georgeta si as dori sa stiu cine a mai fost la dansa si cum s-au mentinut lucrarile facute.
Sau alte recomandari de medici, preferabil zona Iancului, Pantelimon, Mihai Bravu, Stefan cel Mare.

Mergi la inceput